protesty policja
Twitter Wiadomości Blisko Ciebie24
Joanna Szwalikowska - 30 Października 2020

Czy twoim zdaniem policja odpowiednio dba o bezpieczeństwo protestujących?

Protesty kobiet w całej Polsce trwają od ponad tygodnia. Czy waszym zdaniem protestujący są odpowiednio chronieni prze policję?

Protesty przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego zaostrzenia prawa aborcyjnego trwają w całej Polsce. Dziś, w stolicy odbywa się największa do tej pory manifestacja. Niestety, nie zabrakło przykrych incydentów, inicjowanych przez pseudokibiców.

Krzysztof Jackowski bije na alarm, zacznie się już w poniedziałek. Porażająca wizja dla PolakówKrzysztof Jackowski bije na alarm, zacznie się już w poniedziałek. Porażająca wizja dla PolakówCzytaj dalej

Dzisiejszy protest w Warszawie jest największym, jaki miał do tej pory miejsce. Skala tłumu, jaki przeszedł ulicami stolicy dosłownie zapiera dech. Ochroną pokojowej manifestacji zajmuje się dziś zarówno policja, jak i wojsko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Na demonstracji niestety pojawili się również pseudokibice, którzy wielokrotnie usiłowali wywołać zamieszki. Najczęściej zbierali się grupami wśród protestujących. Po wmieszaniu się w tłum, na konkretne hasło dochodziło do ataków czy rozpylania gazu pieprzowego.

Jak donosiła warszawska Policja na Twitterze w związku z zamieszkami dokonano już pierwszych zatrzymań. W niektórych miejscach sytuacja wyglądała naprawdę niebezpiecznie.

Dzisiaj grzeje:

1. Fatalne informacje dla wielu Polaków. Mamy potwierdzenie, właśnie wprowadzono ogromne ograniczenia

2. Sprzed chwili: Doszło do ataków, sytuacja wymyka się spod kontroli. Jest coraz niebezpieczniej

3. Wszystko zacznie się już dzisiaj o 17. Ogromne utrudnienia, cała Polska wstrzymuje oddech

W sieci pojawiały się już filmiki, na których udowadniano bierność policji wobec zaczepek pseudokibiców podczas wcześniejszych manifestacji, ale również zdecydowanej rekacji, jak podczas dzisiejszego marszu w stolicy. Czy uważacie, że policja odpowiednio chroni osoby protestujące? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chcą uśpić 14-letniego lwa. Powód bardzo przykry, łzy ciekną z oczu
  2. Robert Lewandowski poza kadrą Bayernu Monachium. Kibicom opadły szczęki, znamy powód decyzji
  3. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie
  4. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził
  5. Wszyscy się mylili. Koronawirus zaraża inaczej niż sądziliśmy, nowe odkrycie nie pozostawia złudzeń
  6. Fizyk jądrowy ostro o przeciwnikach elektrowni atomowych: "Strach jako argument"
  7. Najpiękniejsza Polka wyjawiła nieziemski przepis na rosół. Udka kurczaka zastąpiła znacznie lepszym zamiennikiem
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News