Potworne sceny w Warszawie! Rolnicy atakują policję, pojawiła się głowa świni

Potworne sceny w Warszawie! Rolnicy atakują policję, pojawiła się głowa świni

Obrzydliwe sceny na proteście rolników w Warszawie! Pracownicy tego sektora gospodarki tym razem zdecydowanie przesadzili. Policja stara się ich opanować, sama jednak jest pod ostrzałem. Oglądamy przerażające sceny przemocy, pojawiła się też głowa martwej świni.

Protest rolników w Warszawie niespodziewanie zmienił się w niebezpieczne zbiegowisko. Policjanci, którzy spokojnie kontrolowali protest, zostali obrzuceni owocami. Początkowo na głowy policjantów posypały się maliny, później jednak sprawa zaczęła się robić bardziej groźna, rolnicy bowiem zaczęli używać twardych owoców.

- Nie rzucać w policjantów, nie rzucać w policjantów! - skandował do swoich ludzi Michał Kołodziejczak, założyciel Unii Warzywno-Ziemniaczanej i organizator protestu.

Protest rolników: Odcięta głowa świni jako symbol polskiego rolnictwa

W pewnym momencie rolnicy zaskoczyli i obrzydzili wszystkich, którzy oglądają protest. Wyjęli na widok publiczny odciętą głowę świni! Stwierdzili, że ten symbol to "obraz polskiego rolnictwa". Według protestujących rząd obcina głowę rolnictwu, tak samo jak oni obcinają głowę świni. - W boga nie wierzą, honoru nie mają, a ojczyznę dawno sprzedają - skanduje jeden z protestujących. Grożą, że wyważą drzwi do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Protest jest głośny, bez przerwy dzwonią klaksony i trąbki, a przemawiający nie mogą długo powstrzymać swoich nerwów. Protestujący burzą się o brak umów kontraktacyjnych, obiecanych im przez Ministerstwo Rolnictwa. Zarzucają również rządowi, że pozwala na mieszanie rolniczych wyrobów polskich z tymi importowanymi między innymi z Ukrainy. W przypadku wad otrzymanego produktu, tracą na tym głównie Polacy. Szokujące obrazy na proteście rolników Policjanci obrzucani byli owocami Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kamera TVP nie zdążyła tego ominąć! Andrzej Duda musiał na to patrzeć
  2. "PiS zabił Leppera!" Makabryczne ustalenia przyjaciela polityka
  3. Kaczyński dostanie szału! Polityk PiS zdradził, jak dostaje się pracę w spółkach
  4. Te zwierzęta rozczulą Cię do granic możliwości. Popłaczesz się
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News