Wstrząsający apel matki z Sejmu. "Proszę o eutanazję dla mnie i mojego syna"

Wstrząsający apel matki z Sejmu. "Proszę o eutanazję dla mnie i mojego syna"

Protest rodziców niepełnosprawnych w Sejmie zdaje się coraz bardziej przybierać na sile. Na horyzoncie nie widać wciąż nawet cienia porozumienia z ekipą rządzącą, a retoryka obu grup staje się coraz bardziej brutalna. Udowodniła to właśnie jedna z manifestujących matek.

Chociaż w Sejmie pojawili się już między innymi premier Mateusz Morawiecki, prezydent Andrzej Duda oraz pierwsza dama, ich obecność nie usatysfakcjonowała protestujących. Prawo i Sprawiedliwość nie chce wciąż bowiem przystać na ich stanowcze żądania.

Protest rodziców niepełnosprawnych przybiera na sile

Co ciekawe, manifestujący nie zamierzają odpuścić i wrócić do domów. Coraz ostrzej opowiadają za to o swych odczuciach i potrzebach, niejednokrotnie szokując opinię publiczną. Jedna z najnowszych wypowiedzi matki protestującej w Sejmie wywołała ogromną burzę w mediach. Podała ją dalej dziennikarka Polsatu, Agnieszka Gozdyra.

Wstrząsające słowa matki

- Proszę o eutanazję dla mnie i mojego syna - mówi teraz jedna z protestujących w Sejmie matek. Wstrząsająca konferencja prasowa - poinformowała Gozdyra. - Dziś Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych - przypomniała także dziennikarka w gorzki sposób. Protest rodziców niepełnosprawnych Fot. TwitterZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS wyeliminowało wszystkich. Oto cała prawda o Morawieckim
  2. Żona boi się o życie Gawłowskiego. Obawia się, że go zabiją
  3. Polski polityk pójdzie siedzieć? Dopuszczał się barbarzyńskich czynów
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News