Protest rodziców niepełnosprawnych
Fot. YouTube/MASAKRACJA
Wiadomości Pikio - 26 Maja 2018

Protestujący zostaną siłą wyniesieni z Sejmu?! "Torby mamy spakowane"

Protest rodziców niepełnosprawnych trwa nieprzerwanie od 18 kwietnia 2018 roku. Chociaż matki oraz ich dzieci nie zamierzają opuścić budynku polskiego Sejmu, przyznają otwarcie, iż są przygotowani na to, że... zostaną z niego wyniesieni.

Konflikt pomiędzy rodzicami osób niepełnosprawnych i przedstawicielami Prawa i Sprawiedliwości zdaje się wciąż pogłębiać. Sprawę skomplikowało także zawieszenie wydawania jednorazowych przepustek do budynku krajowego parlamentu, które ograniczyło pracę wielu mediów.

Protest rodziców niepełnosprawnych przybiera na sile

Warto zaznaczyć, że protestujący nie zamierzają odpuścić i wciąż walczą o spełnienie swych postulatów. Jak jednak ujawniają, są przygotowani na to, iż pod nieobecność mediów zostaną po prostu wyniesieni z Sejmu. - U nas jest zupełnie pusto. (...) Różne słuchy do nas chodzą, co się może teraz stać. Jesteśmy przygotowani na najgorsze, czyli że nas z Sejmu wyniosą. Torby mamy spakowane - ujawniła Iwona Hartwich w rozmowie z "Wyborczą".

Stanowcze stanowisko partii opozycyjnych

Jak się jednak okazało, po stronie protestujących niezmiennie zamierzają trwać posłowie opozycji. Ustalili już nawet dyżury, aby móc pomóc niepełnosprawnym, jeśli Straż Marszałkowska podjęłaby jakąkolwiek interwencję.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jackowski przewidział, co stanie się w Polsce tego lata. Jest BARDZO źle
  2. PiS zmieszał z błotem Mazowieckiego. „Ohydne porównanie nieżyjącego premiera”
  3. Media oszalały! Donald Tusk w romantycznej pozie z kobietą
ZAMIANA
andrzej_dudaCzym jeździ Andrzej Duda? Imponujące! Auta światowych przywódcówCzytaj dalej
oczy_wstepZakład, że nie poznasz tej znanej polskiej polityk po oczach?!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News