Jacek Protasiewicz z Europejskich Demokratów wdał się w wymianę zdań, która sugeruje, że zbyt długo grał w kultową grę Gothic. To właśnie w tej pozycji pojawił się dialog, w którym poruszono temat „zabawiania się z owcami”. 

Europejscy Demokraci to koło poselskie tworzone przez Michała Kamińskiego, Stefana Niesiołowskiego i Jacka Protasiewicza. Trio solidarnie odeszło z Platformy Obywatelskiej. Protasiewicz skrytykował na Twitterze reformę oświaty przeprowadzaną przez Prawo i Sprawiedliwość.

– Fakt, jestem bardzo przeziębiony i nawet L4 mam, ale nie mogę milczeć, gdy demolują polską oświatę. Rodzice kolegów syna z klasy by mi nie wybaczyli – napisał poseł.

– Cierpienia europejskiego demokraty, protest z Katarem. Kolejny protest proponuję z Omanem. A następnie z Koreą. Północną – odpowiedział internauta wściekając Protasiewicza.

A to wtedy! Gdy Pan najpierw wąchał klej, a potem zabawiał się z owcą?! Coś pamiętam! I ludzie w Karkonoszach mówią, że masz pan z nią potomstwo – napisał poseł.

Poseł Europejskich Demokratów spotkał się z lawiną krytyki za swoją odpowiedź. Być może faktycznie zbyt długo grał w Gothica… Tamtejszy tekst o zabawianiu się z owcami faktycznie stał się kultowy.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

Zobacz również