Kibice z całego świata odliczają dni do największego piłkarskiego święta. Mundial będzie dla nich nie tylko sportową ucztą. Przedstawicielki najstarszego zawodu świata już się cieszą.

Mistrzostwa Świata w Rosji zaczną się w czerwcu 2018 roku. Wielu Rosjan wie, że czeka ich szansa na ogromny zarobek. Z pewnością skorzysta gastronomia, sklepy, taksówki i turystyka. Oczy jak pięć złotych będą także miały prostytutki z największego państwa świata.

Prawdziwy mężczyźni odwiedzający Rosję oprócz lokalnego jedzenia i piwa zechcą przeżyć dobrą zabawę. Przedstawicielki najstarszego zawodu świata obiecują, że staną na wysokości zadania. Jedyna zła informacja, że panie podwyższą ceny za usługi.

Prostytutki rosyjskie wygrywają wszelkie rankingi

Według tajnego raportu z rosyjskich źródeł, opublikowanych przez portal buzzfeed.com, prezydent Donald Trump poznał smak rosyjskich kobiet. Miał on podczas swoich wizyt w stolicy Federacji Rosyjskiej. Co prawda Trump zaprzeczył tym doniesieniom, ale i tak Władimir Putin bronił kolegi.

ZOBACZ TAKŻE: Pierwsza prostytutka nacjonalistka

Prostytutki rosyjskie, zdaniem rosyjskiego prezydenta, nie mają konkurencji na świecie.

– Po pierwsze, to dorosły mężczyzna. Po drugie, to mężczyzna, który przez wiele lat organizował konkursy piękności i rozmawiał z najpiękniejszymi kobietami na świecie. Trudno mi uwierzyć w to, że poszedł do hotelu, żeby spotkać się z kobietami, które są bardzo liberalne w kwestii odpowiedzialności społecznej. Chociaż, bez wątpienia, są one najlepsze na świecie – stwierdził Putin.

Dużo większe ceny za usługi dziewczyn

Prostytutki rosyjskie zarobią teraz o wiele większe pieniądze. Mistrzostwa świata to dla nich niezwykła szansa. Zwłaszcza dla tych młodych, początkujących w zawodzie. Niektóre wprost się cieszą i bardzo otwarcie mówą, że „będzie penisów aż po sufit”.

Doświadczone panie natomiast podwyższyły ceny swoich usług. Trwa to już od 2014 roku. Ze względu na kryzys i spadek wartości rubla klienci płacili nawet 40 proc. niż wcześniej. I to w dolarach, które stanowią stabilniejszą walutę.

Patrioci byli za tym, żeby opłaty były większe tylko dla obcokrajowców. Rosyjscy mężczyźni woleli płacić jak wcześniej. Jednak nic z tego nie wyszło. Za chwilę przyjemności płaci się w Rosji coraz więcej. W trakcie Mundialu stawki mają się zaczynać od 80 dolarów.

ZOBACZ TAKŻE: Prostytutka odchodzi z pracy. Zdjęcie jej ostatniego klienta …

Znając słowiańską urodę rosyjskich kobiet chętni i tak będą ustawiać się w kolejkach.

Źródło: se.pl

...

Zobacz również

Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd

Ta piękna dziewczyna jest córką polskiej gwiazdy sportu - której? Nie zgadniesz!