Poseł PiS jest szantażowany przez prostytutkę. Miał regularnie korzystać z jej usług

Poseł PiS jest szantażowany przez prostytutkę. Miał regularnie korzystać z jej usług Źródło: Facebook

Prostytutka zagroziła posłowi Prawa i Sprawiedliwości publikacją zdjęć, które zrobiła pod jego nieuwagę. Mężczyzna otwarcie przyznał się do korzystania z jej usług i powiedział, że nie zrobił nic złego. Teraz czeka ich proces.

Prostytutka groziła posłowi PiS publikacją intymnych zdjęć. Kobieta miała zażądać od niego 40 tys. złotych i powiedzieć, że jeżeli nie spełni jej życzeń, fotografie, które zrobiła mu gdy spał trafią do sieci. Poseł przyznaje się do korzystania z usług prostytutek, ale twierdzi, że nie zrobił niczego złego. Jest singlem i wdowcem, a za seks płacił tyle, ile żądały od niego kobiety.

Prostytutka nie ma litości dla posła partii rządzącej

Poseł Grzegorz Raczak deklaruje się jako praktykujący katolik. Z zawodu jest kardiologiem i cieszy się dużym uznaniem wśród kolegów po fachu. Pełni funkcję ordynatora Klinicznego Centrum Kardiologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W Sejmie znany jest m.in. ze swojej kampanii na rzecz zalegalizowania medycznej marihuany. Jako lekarz uważa, że powinna być ona dostępna w aptekach. Bierze też udział w działalności charytatywnej, jest prezesem Fundacji CorCordi i członkiem zarządu Stowarzyszenia Sercu na Ratunek.

Obecnie profesor Raczak kandyduje do Sejmu w okręgu gdańskim z listy Prawa i Sprawiedliwości. 

Poseł tłumaczy się z tego, dlaczego korzystał z usług kobiety lekkich obyczajów

- W polityce chcę robić coś dla ludzi. A prywatnie jestem mężczyzną po przejściach. Osiem lat temu umarła mi żona. Po ostatniej chorobie czuję, że mam życie po życiu. Jestem singlem, próbuję sobie jakoś życie ułożyć - powiedział mediom Grzegorz Raczak. 

Poseł uważa, że w tym, co zrobił, nie było nic złego. Broni swojego prawa do korzystania z usług prostytutek i mówi, że nie powinno to wpływać na ocenę jego jako człowieka, a publikacji prywatnych zdjęć po prostu sobie nie życzy - zwłaszcza w gorącym okresie wyborczym.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O. 

2. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitny polski reżyser i scenarzysta, przegrał walkę z najpoważniejszym nowotworem

- Przyznaję, płaciłem za spotkania z tą kobietą. Uiszczałem opłatę, bo ja nie chcę nikogo krzywdzić. Nie chcę się żenić, nikomu nie obiecywałem małżeństwa. Nie dam się szantażować - powiedział profesor Raczak.

Prokuratura nie udziela informacji dotyczących procesu ze względu na okres przedwyborczy. Chroni w ten sposób polityka przed tym, jak postępowanie sądowe mogłoby wpłynąć na jego kampanię.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyhodowano NAJWIĘKSZĄ świnię na świecie. Jest większa od niedźwiedzia
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Kolega rzucił się na 12-latkę, bił ją i dusił do nieprzytomności. Horror wydarzył się w szkole na oczach innych uczniów
  5. Makabryczne znalezisko. Dziecko na placu zabaw natrafiło na głowę kobiety, a to był dopiero początek

źródło: onet

Następny artykuł