Promocje z okazji stulecia odzyskania niepodległości? Sklepy, muzea i restauracje robią, co mogą, aby przyciągnąć klientów. Okazuje się jednak, że próby podpięcia się przedsiębiorców pod obchody święta narodowego, budzą wśród Polaków mieszane odczucia. Czy mimo wszystko warto z nich skorzystać?

Promocje z okazji upamiętnienia końca I wojny światowej dotarły do polskich sklepów. Ich właściciele, przygotowali specjalne oferty, które mają nie tylko przypomnieć ważną datę, ale i przyciągnąć masowo klientów. Wielu pyta o moralne pochodzenie pomysłów, inni korzystają z propozycji uzupełniając zapasy przed weekendem.

Na stulecie odzyskania niepodległości pojawiły się promocje w sklepach. Czy warto z nich skorzystać?

Sklep internetowy z grami komputerowymi, gog.com, oferuje promocje, które będą trwały do 11 listopada. Tania Książka oferuje propozycje czytelnicze za 11 złotych, które również będą trwały do niedzieli. Douglas – jedna z największych sieci perfumerii w Polsce, oferuje 20 procent zniżki na polskie marki. Oferta ma trwać do poniedziałku. W Biedronce pojawiły się gry patriotyczne w specjalnych ofertach, które będzie można kupić do 17 listopada.

Oprócz prywatnych przedsiębiorstw, także instytucje miejskie i państwowe zaangażowały się w promocje swoich usług. Ci, którzy posiadają Kartę Warszawiaka mogą korzystać z wielu muzeów i ośrodków kultury za symboliczną złotówkę. Jeśli zaś chodzi o PKO BP – proponuje „lokatę niepodległościową”, która niesie za sobą wiele korzyści.

Także Narodowy Bank Polski zaangażował się w akcję i postanowił wybić kolekcjonerskie monety okolicznościowe. Najdroższa z nich ma kosztować… 13 tysięcy złotych!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polacy podzieleni jedną drobną zmianą. Nic już nie będzie takie samo

Oprócz wyżej wymienionych akcji, które z pewnością są ukłonem wobec klientów odczuwających niezwykłe przywiązanie do patriotyzmu, na półkach sklepów pojawiło się wiele produktów opakowanych w biało-czerwoną wstążkę. To ma przyciągnąć wzrok klientów, którzy przed nadchodzącym weekendem będą masowo odwiedzać supermarkety.

Handlowa niedziela 11 listopada?

Najbliższa niedziela, zgodnie z harmonogramem, jest niehandlowa. Oprócz tego, zamknięte sklepy reguluje prawo o świętach państwowych. Natomiast w poniedziałek, 12 listopada trudno będzie znaleźć otwarty dyskont. Z tego powodu, Polacy już teraz uzupełniają swoje zapasy. Czy pokuszą się na wyjątkową biało-czerwoną promocję?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lidl i Biedronka czekają w napięciu. Dzisiaj Sejm wyda na nich wyrok
  2. Biedronka i Lidl zagrożone! Gigant ostro wchodzi z kapitalną ofertą
  3. Biedronka i Lidl oferują zakupy BEZ VAT. Jest tylko kilka takich sklepów
  4. Znaki zodiaku, które są cudownymi partnerkami
  5. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy

Biedronka i Lidl wiedzą, jak cię zmylić! Sztuczki, przez które wydajesz zbyt wiele

ŹRÓDŁOfakt.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl