Prokuratura zajmie się Pawłowicz?! Posłanka wspiera komunizm i chce go wprowadzić w Polsce

Prokuratura zajmie się Pawłowicz?! Posłanka wspiera komunizm i chce go wprowadzić w Polsce Źródło: Fot. Facebook.com

Krystyna Pawłowicz postanowiła dać upust swoim emocjom w związku z aferą jaka rozpętała się wokół obozu władzy w związku z nagrodami dla polityków. W ramach riposty wysnuła komunistyczną wizję Polski, którą chciałaby wprowadzić.

Po tym jak media zaatakowały partię rządzącą, a w szczególności byłą premier Beatę Szydło za przyznanie sobie ogromnych premii finansowych, Jarosław Kaczyński ugiął się pod presją opinii publicznej i zażądał od polityków obozu władzy, by zwrócili nagrody, a konkretnie przekazali je na Caritas.

Krystyna Pawłowicz ma fantazję

Mimo że wielu prominentnych polityków Prawa i Sprawiedliwości argumentowało, że na nagrody zasłużyli, to decyzja szefa Prawa i Sprawiedliwości jest jednoznaczna. Krystyna Pawłowicz proponuje, żeby pójść o krok dalej. - I żeby już w końcu nie było w Polsce zazdrości, wzburzenia i wstydu przed zagranicą: najsprawiedliwiej będzie, gdy w Polsce wszystkie świadczenia dla wszystkich, tj. wynagrodzenia za wszelkie prace, ale też wszystkie renty, emerytury, bez względu na czas pracy i jej złożoność, renty bez względu na stopień kalectwa (nagród, premii, odpraw i nawet odszkodowań z procesów itp. już nie będzie) - były w jednej i TEJ SAMEJ WYSOKOŚCI dla wszystkich. Np. 1500 zł - pisze na swoim profilu na Facebooku Pawłowicz. W dalszej części wpisu polityk przedstawiła komunistyczną w całym tego słowa znaczeniu wizję Polski.

Posłanka szokuje

- Tyle samo dla: pracownika biura i prezydenta państwa, dla emeryta i zasiłek dla bezrobotnego, dla pracownika fizycznego i rencisty. Tyle samo dla sędziego i ministra, dla pań sprzątaczek i premiera. Zaś posłowie i senatorowie, za karę, że są „na świeczniku” i pokazują ich w telewizji, a ich żony, mężowie i dzieci zadzierają nosy na osiedlu - połowę stawki ogólnopolskiej. Tylko wtedy będzie w Polsce zgoda i sprawiedliwie, nie będzie zazdrości. A i zagranica będzie też z Polaków zadowolona... - kpiła posłanka. Na sam koniec polityk postanowiła też uderzyć w niektóre media. - Takie coś Polacy zaakceptują, a FAKT, Onet, TVN i Gazeta Wyborcza stracą wdzięczny antypolski samograj... No to jak Rodacy, ma być równo czy nierówno? - zakończyła Pawłowicz.
Proponowane linki:
  1. Wyborcy jej tego nie wybaczą! Pawłowicz to przyjaciółka największego wroga PiS
  2. Pawłowicz idzie w ślady senatora Bonkowskiego. Może wylecieć z PiS
  3. To było za dużo nawet dla Kaczyńskiego. Pawłowicz może się pakować
Źródło: Facebook.com Następny artykuł