Stało się to na co czekała cała opozycja. Prokuratura ruszy przeciwko Stanisławowi Piotrowiczowi. Jest kompletnie przerażony tym, co się dzieje i co go może spotkać.

Właśnie trwa posiedzenie Komisji Sprawiedliwości, która ma zadecydować o prezydenckiej ustawie w sprawie Sądów Najwyższych i Krajowej Radzie Sądowniczej. Przewodniczącym komisji jest poseł Prawa i Sprawiedliwości Stanisław Piotrowicz. Niestety obrady nie przebiegają w taki sposób, jaki powinny.

ZOBACZ TAKŻE: WSTRZĄS Z SAMEGO RANA! PIS REZYGNUJE Z DOTACJI

Opozycja próbuje zablokować przejście tej ustawy, gdyż się z nią nie zgadza. Mówią o tym, że te rozwiązania są absolutnie niekonstytucyjne. Co więcej, wszystkie poprawki, które zgłosili zostały przegłosowane przez Prawo i Sprawiedliwość i przepadły. PO i Nowoczesna mają dość. Postanowiły rozprawić się z przewodniczącym komisji.

Platforma Obywatelska i Nowoczesna zapowiedziały, że złożą zawiadomienie do prokuratury na przewodniczącego Stanisława Piotrowicza. Według nich nie dopełnił on swoich obowiązków, gdyż posłowie głosowali nad poprawkami nie znając ich treści. Jak stwierdził jeden z internautów, jest to „chlew”, a PiS próbuje „uwalić opozycję”.

ZOBACZ TAKŻE: SŁUŻBY WCHODZĄ DO MINISTERSTWA PIS! BĘDZIE LIKWIDACJA

Przewodniczący komisji zdecydowanie ma się czego obawiać. Piotrowicz nie ma najlepszej opinii, ponieważ był prokuratorem w stanie wojennym i wydawał wyroki na ludzi z Solidarności.

Screen Twitter/Michał Mostowy

Źródło: natemat.pl

Na jaki temat Macierewicz napisał magisterkę? Zaskakujące! Tego nie wiedziałeś o byłym szefie MON


Te MEMY najlepiej podsumowują 2 lata rządów PiS!

...

Zobacz również