Uczestniczka Projekt Lady trafiła do szpitala. Miała wypadek, prosi o pomoc

Uczestniczka Projekt Lady trafiła do szpitala. Miała wypadek, prosi o pomoc Źródło: Fot. Facebook/Projekt Lady

TVN ma w zanadrzu wiele hitów. Jednym z nich jest "Projekt Lady", który jest programem o sporej oglądalności. Bardzo szybko zyskał gigantyczną popularność w naszym kraju. Zmagania uczestniczek śledziły miliony osób, które wybrały swoją ulubienicę. Teraz okazuje się, że jedna z uwielbianych gwiazd miała poważny wypadek i trafiła do szpitala. Publicznie prosi fanów o pomoc. 

"Projekt Lady" po raz pierwszy wyemitowany został w 2016 roku i szybko zyskał gigantyczną popularność wśród Polaków. Każda seria i odcinek cieszyły się ogromną oglądalnością, która zapewniała stacji kolosalne zyski. Teraz fani z niepokojem czekają na kolejny, czwarty już sezon, tymczasem w internecie pojawiła się wstrząsająca wiadomość. Jedna z ulubionych uczestniczek programu "Projekt Lady" właśnie poinformowała swoich fanów, że spotkał ją tragiczny wypadek i potrzebuje pomocy. Okazuje się, że gwiazda TVN, która szybko przekonała do siebie miliony Polaków, tydzień temu miała wypadek i wylądowała w szpitalu.

Tragiczny wypadek bohaterki programu TVN "Projekt Lady"

Agata Szostek była jedną z ulubionych gwiazd pierwszej edycji programu "Projekt Lady". Polacy uwielbiali ją za niezwykłą szczerość, wieczny uśmiech oraz szczerą chęć zmiany. Choć dziewczyna odpadła zaraz przed finałem, nie poddała się, kontynuowała swoją karierę w mediach społecznościowych i prowadziła swój kanał na YouTube, który oglądały tysiące Polaków. To właśnie tam poinformowała, że miała bardzo poważny wypadek. - Tydzień temu, w czwartek, odwiedziłam z przyjaciółką park trampolin. Chciałam znaleźć nową ''zajawkę'', nie chciałam spędzać wieczorów przy piwie. Chciałam być fit i cool. Skończyło się to wezwaniem karetki. Z początku zostałam odesłana ze szpitala do domu i kazano mi leczyć się prywatnie. Wróciłam do domu, zaczęłam szukać lekarzy, którzy mi jak najszybciej pomogą. Rezonans magnetyczny, ortopeda, szpital... I tak w kółko. Wszędzie wydawanie pieniędzy, a kolano nadal zablokowane. Nie byłam w stanie go ani wyprostować, ani zgiąć - możemy przeczytać na Pomagam.pl.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To niestety był dopiero początek problemów

22-latka ma bardzo poważne problemy z kolanem. Przywrócenie go do sprawności jest niestety wyjątkowo czasochłonne i kosztowne, dlatego gwiazda "Projekt Lady" jest zmuszona prosić swoich fanów o pomoc. - W dniu wczorajszym (tj.sobota) zostałam zoperowana. Artroskopia kolana pozwoliła odblokować kolano, ale okazało się, że za około 2 miesiące trzeba powtórzyć operację i wykonać Acl-rekonstrukcje więzadła krzyżowego. W tym tygodniu zaczynam rehabilitację, która również kosztuje... Będę przygotowywać kolano do Acl, aby lepiej poradziło sobie z rehabilitacja po operacji właściwej. W skrócie czeka mnie kilka miesięcy ciężkiej i kosztownej walki o pełną sprawność. Moja mama opiekuje się mną, pracuje na moje wizyty u lekarzy. Chciałabym odciążyć ją i pozwolić jej nie martwić się o moją przyszłość - napisała. Powstała specjalna internetowa zbiórka, dzięki której możemy pomóc Agacie w walce o sprawność. Redakcja Pikio.pl życzy jej szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Barbara Kurdej-Szatan zrobiła coś NIEPRAWDOPODOBNEGO. Fani nie mogą się pozbierać z szoku!
  2. Po tych słowach 7-latka prowadzący Dzień Dobry TVN zaniemówili. Dorota Wellman powiedziała: "Cudem przeżyliśmy"
  3. To ona zastąpi Basię Kurdej-Szatan w roli. Fani wściekli
  4. Kuriozalna wpadka w Koło fortuny! Banalne pytanie, wszyscy ryknęli śmiechem
  5. Tego fani się nie spodziewali! Wyciekł utwór Taco Hemingwaya przed premierą
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Pudelek Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu