W polskiej telewizji była modową ikoną. Dzisiaj pochłonęła ją brudna patologia

W polskiej telewizji była modową ikoną. Dzisiaj pochłonęła ją brudna patologia Źródło:

"Projekt Lady" jest jednym z najpopularniejszych programów stacji TVN. Kolejne odcinki na bieżąco śledzą tysiące Polaków, a z każdą edycją widzów jest coraz więcej. Jedna z uczestniczek programu ponownie sięgnęła dna.

"Projekt Lady" jest programem, który ma za zadanie uczynić prawdziwe damy z dziewczyn, które z dobrymi manierami nie miały zbyt dużo do czynienia. Uczestniczki lubują się w imprezach, piciu alkoholu i wszczynaniu bójek, również ich język pozostawia wiele do życzenia. To wszystko ma się zmienić pod okiem Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz dwóch mentorek.

Gwiazda programu "Projekt Lady" na dnie

Jedną z uczestniczek programu była Katarzyna Fik. Dziewczyna, jak sama przyznaje, zgłosiła się do programu dla swojego chłopaka. Dziewczyna przed programem bardzo dużo piła oraz włóczyła się po mieście całą noc od imprezy do imprezy. W pewnym momencie stwierdziła, że chce się zmienić. - Namawiał mnie chłopak, powtarzał, że jestem infantylna, żebym się w końcu ogarnęła. Chciałam to zrobić trochę dla niego. Z drugiej strony też widziałam, że nie jest dobrze. Mnóstwo piłam, imprezowałam, włóczyłam się po mieście po nocy, a potem spałam do południa. Jednak kiedy przyszło co do czego, zabronił mi. Zgłosiłam się do drugiej edycji, już po rozstaniu - mówiła Katarzyna Fik. Nie da się ukryć, że po udziale w programie stała się prawdziwą ikoną stylu. Widać było, że bardzo wzięła do siebie porady mentorek. Niestety, z czasem dawne nawyki i przyzwyczajenia wzięły górę nad naukami z programu. Katarzyna Fik znowu wróciła do imprezowego trybu życia, tym razem jednak ze zdwojoną siłą. Dziewczyna upadła na samo dno. Niedawno mogliśmy ją widzieć w najnowszym odcinku "Warsaw Shore". Fik brała udział w domówce zorganizowanej przez uczestników. Jak wszyscy wiedzą "Warsaw Shore" słynie z wulgarności, pijaństwa i ciągłego uprawiania seksu przez uczestników. W takim towarzystwie obraca się teraz dawna gwiazda "Projektu Lady". Wygląda na to, że to, co nauczyła się w programie, już poszło w zapomnienie. Nie da się ukryć, że z dziewczyną jest jeszcze gorzej niż przed udziałem w programie TVN. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wielkie zmiany w życiu Oli Kwaśniewskiej. Ma ten sam problem co tata
  2. Hanna Lis ostatecznie upokorzyła męża. Tego jej nie wybaczy
  3. Wstrząsające wyznanie córek Wodeckiego. Ich życie było…
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News