Jurorki Projekt Lady dostałyby zawału. Szokujące zdjęcie uczestniczki

Jurorki Projekt Lady dostałyby zawału. Szokujące zdjęcie uczestniczki

"Projekt Lady" jest hitem stacji TVN już od pierwszego sezonu. Uczestniczki przechodzą podczas programu ogromną metamorfozę. Jednej z dziewczyn jednak to nie wystarczyło. Po programie znalazła inny sposób na odmianę swojego życia. Co na to jurorki?

Program "Projekt Lady" przyciągnął przed telewizory ogromną liczbę widzów. Aktualnie zakończyła się 3. edycja popularnego programu, która oglądalnością przebiła obie poprzednie. Uczestniczki show stały się pewnego rodzaju celebrytkami. Z dumą chwalą się w mediach społecznościowych swoimi przemianami oraz życiem po programie. Karolina Plachimowicz, która brała udział w drugiej edycji show postanowiła pokazać na Instagramie szokujące zdjęcie, które pewnie przyprawiłoby jurorki o zawał.

Szokujące zdjęcie uczestniczki "Projekt Lady"

"Brigitte", bo taki pseudonim Karolina dostała od koleżanek, pokazała w programie swoje bardzo impulsywne oblicze. Dziewczyna lubiła skąpe i wyzywające stroje oraz imprezy do białego rana. W trakcie programu Karolina przeszła ogromną metamorfozę, co pomogło jej w opiece nad córką Joleen. Teraz jednak zdecydowała się na odważny krok. Przeszła operację plastyczną nosa, a efektami pochwaliła się na Instagramie. - Zdjęcie przed i zdjęcie po. Młodziej z nowym noskiem? - zapytała dołączając ankietę w InstaStories. Takie rozwiązanie z pewnością nie przypadłoby do gustu mentorkom, które w programie stawiały na naturalność.  ZOBACZ TAKŻE:
  1. Najbliższy przyjaciel Kaczyńskiego przyłapany! Dostaje krocie od państwa
  2. Samodzielna władza PiS właśnie upada. Musi szukać sojusznika
  3. Ujawniono rejestr korzyści majątkowych Morawieckiego. Duże zaskoczenie
  4. Wassermann ma tylko jedną prośbę do Tuska. B. premier weźmie ją sobie do serca?
Źródło: instagram.com/karolina_plachimowicz Źródło: instagram.com/karolina_plachimowicz
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News