Projekt Lady jest jednym z najpopularniejszych programów telewizji TVN. Teraz tuż przed samym wielkim finałem trzeciej edycji show miał miejsce pewien skandal. Co takiego zrobiła jedna z byłych uczestniczek programu?

Tysiące fanów czeka zniecierpliwionych na wyniki wielkiego finału trzeciej edycji programu Projekt Lady. O zwycięstwo walczą trzy dziewczyny, które przeszły bardzo długą drogę. Uczestniczki, które dotarły do finału to Magdalena Lubacz, Sandra Rogaczewska i Agnieszka Koszelak.

Teraz jedna z byłych uczestniczek wywołała w sieci prawdziwy skandal. Wszystko przy pomocy swojego profilu na mediach społecznościowych.

Skandal tuż przed finałem programu Projekt Lady

Julia Jaroszewska była finalistką drugiej edycji programu. Niestety, nie zwyciężyła, ale może pochwalić się wysokim, bo drugim miejscem. Wczoraj na jej Instagramie pojawiło się bardzo kontrowersyjne zdjęcie, które wywołało prawdziwe oburzenie wśród internautów.

Widzimy na nim Jaroszewską, która wygląda identycznie jak Małgorzata Rozenek. Dziewczyna sama przyznaje, że się nią inspirowała, jednak według wielu jest to znacznie więcej niż inspiracja. Internauci wprost mówią, że dziewczyna zwyczajnie skopiowała celebrytkę.

– Nawet ta Pani Cie nie obserwuje….dziewczyny nie bądźcie kopią kogoś ….Byś sobą tylko i wyłącznie….może kiedyś Pani Rozenek zainspiruje się tobą – pisze jedna z internautek.

Nie jest to jedyny komentarz tego typu, jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Bez problemu można znaleźć znacznie ostrzejsze wiadomości, które komentują wygląd Juli Jaroszewskiej.

Hejt na uczestniczkę programu

– Kolejna pseudo gwiazda, która zamiast kreować własny styl to tylko kopiuje od innych. Żałosne – dodaje kolejna.

– Wyglądasz jak pajac, a nie jak dama – pisze ktoś inny.

– Żal patrzeć na coś takiego – grzmi jeden z internautów.

Czyżby Jaroszewska chciała wykorzystać szum wokół finału, aby zwiększyć swoje zasięgi i popularność? Nie da się ukryć, że mało kto uwierzy, że taką stylizację pokazała właśnie teraz.

Każdy fan programu bez wątpienia ma swoją faworytkę, która w jego oczach najbardziej zasługuje na zwycięstwo. Jednego możemy być pewni. Walka w finale na pewno będzie zażarta i żadna z dziewczyn łatwo nie odpuści patrząc, na to ile musiały przejść chcąc dotrzeć daleko. Zwycięzcę poznamy już dzisiaj o 21:30.

Kto wygrał Projekt Lady?

Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany. Zapraszamy do odświeżania strony.

...

Zobacz również

Julia, która wygląda identycznie jak Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Instagram
Oryginalna stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan, fot. Instagram

Gwiazdy, które zostały skrzywdzone przez grafików [ZDJĘCIA]

PRZECZYTAJ: M jak Miłość po wakacjach 2018. Odcinek 1383 wbije fanów w fotele

PRZECZYTAJ: Jolanta Kwaśniewska zachwyciła Polaków! Takiej nikt jej jeszcze nie widział

PRZECZYTAJ: To przekroczyło jej siły. Gwiazda TVP odchodzi, fani w rozpaczy

Pamiętacie "Niewolnicę Isaurę"? Zobaczcie, jak się zmieniła! [ZDJĘCIA]

TVN
fot. youtube.com/BabskieShorty
screen yourube.com/tvnpl
screen youtube.com/tvnpl