Wstrząsające! Gwiazda TVN próbowała się zabić

Wstrząsające! Gwiazda TVN próbowała się zabić Źródło: Fot. Screen player.pl

Ostatni odcinek programu "Projekt lady" był pełen silnych emocji i zaskakujących wyznań. Jak się okazało, jedna z gwiazd stacji TVN chciała popełnić samobójstwo. Widzowie byli zszokowani tym, co usłyszeli i zobaczyli.

Podczas ostatniego odcinka programu "Projekt Lady" uczestniczki miały nauczyć się asertywności oraz umiejętności zachowania się w każdej sytuacji. W osiągnięciu tych celów pomagał im coach Andrzej Cichocki, a także trener krav magi. Podczas pierwszego z ćwiczeń dziewczyny miały problemy, aby przyswoić lekcję. Jednak to dopiero drugie zajęcia ujawniły ich przerażające tajemnice.

Uczestniczka programu "Projekt lady" chciała popełnić samobójstwo

Zajęcia dotyczyły przemocy, ale z punktu widzenia ofiary. Wyznania dziewczyn oraz jednej z mentorek zszokowały widzów przed telewizorami. Jedna z nich przyznała, że padła ofiarą przemocy fizycznej ze strony swojego chłopaka. Nie był to jednak pojedynczy cios czy uderzenie "z liścia". Chłopak będąc pod wpływem alkoholu, walił głową dziewczyny w deskę rozdzielczą auta, w którym siedzieli. - Mój chłopak zabrał mnie samochodem, myślałam, że ma dla mnie niespodziankę, okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. Chciałam mu zabrać kluczyki i zaczął walić moją głową w deskę rozdzielczą, a potem wyrzucił mnie na pobocze. - wspomina Sara Kasprzak Kolejna z uczestniczek również podzieliła się swoimi przeżyciami z przeszłości. Jej przypadek pokazuje idealnie, że przemoc objawia się nie tylko w formie fizycznej, ale również psychicznej. - Ja nie byłam w związku przemocowym. Tylko mój chłopak pod wpływem alkoholu zwyzywał mnie: "ty kurwo, nie masz tutaj już wstępu". Płakałam przez dziewięć dni, a dziesiątego połknęłam wszystkie tabletki, które miałam w domu i popiłam wódką - przyznała Natalia Bugajska. Słysząc wyznania uczestniczek, również jedna z mentorek podzieliła się swoją historią, w której o mało nie straciła połowy twarzy. Tatiana Mindewicz-Puacz przyznała, że gdy miała 20 lat mało brakowało, aby na jej twarz spadło żelazko, które mogło wyrządzić jej poważną krzywdę. To, że wyszła z tego cało, zawdzięcza swojemu refleksowi i błyskawicznej reakcji. Wszyscy widzowie zdawali sobie sprawę, że uczestniczki przeszły w swoim życiu już nie mało. Jednak mało kto mógł się spodziewać czegoś takiego. Historie dziewczyn, jak i mentorki wywołały duży szok. Wiele osób zastanawia się, jak mogło dość do takich sytuacji, każda z nich mogła zakończyć się prawdziwą tragedią. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVN zrównała z ziemią wydarzenia w Opolu. „Obrzydliwe!”
  2. Łzy napływają do oczu. Wzruszające wyznanie Kasi Tusk o mamie
  3. Ile zarabia Elżbieta Jaworowicz? Opadną wam szczęki
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News