Projekt Lady miał być formatem, który udowodni, że z każdej kobiety można uczynić damę. Jednakże życie pokazuje, że niekoniecznie jego założenie było słuszne. Gwiazdę programu spotkała fala krytyki po tym, jak pokazała biust. „Tak nie zachowuje się dama!”

Projekt Lady to program, w którym pod okiem dwóch mentorek – Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskiej-Radomskiej, a także prowadzącej – Małgorzaty Rozenek-Majdan, problematyczne dziewczęta stają się damami. Życie pokazuje, że jego założenia nie są koniecznie słuszne.

Jedna z gwiazd Projektu Lady – dziewczyna, której podczas trwania programu faktycznie udało się przejść metamorfozę, zszokowała swoich fanów. Agata Szostek ma 22 lata i po programie postanowiła jednak po swojemu pokierować swoim życiem, niekoniecznie robi to zgodnie z zasadami Projektu Lady.

Uczestniczka Projekt Lady zaskakuje

– Dorosłam! Dopiero teraz jestem dorosła i jestem tej dorosłości świadoma. 18-nastka i dowód osobisty nic nie znaczą. Szkoda, że nie wiedziałam tego, co wiem teraz na starcie, tej całej ”dorosłości”, ale wtedy byłoby zbyt pięknie. A co dopiero powiem, jak skończę np. 30 – napisała sama o sobie na Instagramie. Zamieściła również zdjęcie, które oburzyło internautów.

Widać na nim Agatę, która pozuje w kurtce ledwo zakrywającej jej biust. Dziewczyna jest wyraźnie pewna siebie, ale eksponowanie przymiotów kobiecości nie spodobało się fanom programu, dzięki któremu stała się gwiazdą. „Tak nie zachowuje się dama!”, „Jak ona się nie wstydzi” – można znaleźć w sieci tego rodzaju komentarze.

Agata dowodzi jednak, że faktycznie się nie wstydzi, ale przede wszystkim, że jest szczęśliwa w nowej odsłonie. „Na pewno cieszę się z tego, że pozostawiłam moje ciało, jak na ten moment w stanie naturalnym. Nie powiększyłam ust. Nie powiększyłam cycków, choć były takie plany i nie tylko. Nie krytykuje medycyny estetycznej bo w przyszłości na pewno z jej usług skorzystam nie raz i nie dwa. Jednakże cieszę się, że poczekałam z DUŻĄ ingerencją w moje ciało do momentu, kiedy zadecyduje bardziej świadomie. Nie liczę tatuaży, bo to miłość od zawsze, na zawsze” – pisze dziewczyna o swoim ciele. Pewności siebie nie można jej odmówić.

Projekt Lady
Agata Szostek po metamorfozie, fot. InstagramA

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oglądałeś „Czterech pancernych i psa”? Ujawniono informacje, które wprawią Cię w osłupienie
  2. Kontakt z Meghan Markle ostatecznie utracony. „Żyję w strachu”
  3. W ostatniej chwili uratowali kilkadziesiąt psów! Tragiczna akcja w Polsce

Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]


Gwiazdy relaksują się w bikini. Jak ich figura na lato? [ZDJĘCIA]

Źródło: jastrzabpost.pl

...

Zobacz również