TVN pod ostrzałem! "Żenada i promocja bezmózgich Karyn"

Uczestniczki telewizyjnego show TVN "Projekt Lady" mają w kilka tygodni zmienić się z pospolitych dziewczyn w prawdziwe damy. Mają uczyć się dobrych manier, etykiety i jak najlepszej prezencji. To, jak zachowują się w pierwszych tygodniach, oburza jednak większość Polaków. Telewizja znalazła się pod ostrzałem widzów.

Małgorzata Rozenek-Majdan to mentorka i inspiracja dla wszystkich dziewczyn w programie. Cały koncept "Projekt Lady" przestał się jednak podobać większości widzów. Żeby zdobyć jak największą oglądalność, TVN wyciąga najgorsze brudy dziewczyn i manipuluje nimi, aby doprowadzić do konfliktu. Oglądający potrafią to wychwycić i szybko przypuścili atak za wzbudzanie zbędnych kontrowersji

Widzowie o programie "Projekt Lady" - "Żenada i promocja bezmózgich Karyn"

- Nie wiem komu ten program ma służyć... żenada i promocja bezmózgich Karyn, ale ważne że "elita" się ucieszy jaka jest "perfekcyjna" :) - pisze jedna z internautek. - Na prawdę ktoś to ogląda? To jest sztucznie wytwarzana patola, na poziomie reality show z początków lat 2000, teraz nikt normalny w to nie uwierzy. Mam wrażenie ze jednym celem jest ocieplanie wulgarnego po wiosennych ramówkach wizerunku Małgoni, sam fakt jak postarza się "mentorki", żeby ona na ich tle wyglądała dobrze .... A fenomen i wpływy tej kobiety to już w ogóle co najmniej "podejrzana sprawa" - komentuje całą sprawę kolejna osoba. - Rozenek jest taka sama jak uczestniczki - podkreśla następny zbulwersowany widz. Polacy zaczynają zauważać, że takie programy nie są w żaden sposób wartościowe, pusta rozrywka staje się coraz mniej zabawna, a zaczyna być żenująca. Czy "Projekt Lady" wróci po tych uwagach na właściwe tory? A może po tym sezonie zostanie zdjęte z anteny ze względu na nieprzychylne opinie? Póki co nie ma komentarza TVN w tej sprawie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Erotyczne, bardzo odważne i intymne wyznanie "Halinki" z Kiepskich
  2. Dramat Jarosława Bieniuka. Jego druga partnerka odeszła, został sam z dziećmi
  3. Poważny kryzys w małżeństwie Kurdej-Szatan. Gwiazda TVP martwi się o przyszłość
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News