Jak oni mogli tego nie wyciąć?! Obrzydliwa wpadka w "Projekt Lady"

Jak oni mogli tego nie wyciąć?! Obrzydliwa wpadka w "Projekt Lady"

Szokujące! Ten fragment "Projekt Lady" chyba nigdy nie powinien zostać pokazany widzom. Wpadka jednej z prowadzących niesamowicie rozbawiła uczestniczki. Cała scena była obrzydliwa i żenująca.

Gdy mowa o "Projekt Lady", ciężko spodziewać się ambitnego materiału. Choć program stara się przemienić młode dziewczyny w prawdziwe damy, to często ich zachowanie budzi duże kontrowersje. Podobnie prowadzące program wielokrotnie nie były zbyt dobrymi autorytetami. Tym razem to, co przytrafiło się jednej z mentorek, wywołało obrzydzenie widzów. Irena Kamińska-Radomska uśmiechnęła się... a wtedy wszyscy zamilkli.

Mentorka "Projekt Lady" obrzydziła wszystkich podczas posiłku

Gdy Irena Kamińska-Radomska pokazała w uśmiechu zęby, coś od razu przykuło uwagę uczestniczek. Mentorka na jednym z siekaczy miała coś czarnego! Kawałek jedzenia? Być może. Uczestniczki nie wiedziały co zrobić - zdawały sobie sprawę, że głośne uwagi na ten temat mogłyby być odebrane jako przejaw złych manier. Zamiast tego postanowiły "delikatnymi gestami" sugerować obrzydzającą wpadkę. - Pani Irena miała coś na zębach. Bez kitu, naprawdę. No i tak sobie myślę - nie można na pewno zwracać uwagi i mówić coś takiego na głos - mówiła jedna z podekscytowanych uczestniczek. Nie ma co się dziwić, że dziewczyny były zszokowane. Irena Kamińska-Radomska uważana jest za najbardziej surową jurorkę, a ta wpadka w pewien sposób "ociepliła" jej wizerunek. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij nam maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wiśniewski pierwszy raz szczerze o swojej krzywdzie. Przez tych ludzi trafił na dno
  2. Gwiazda TVP przerwała milczenie. Trudno powstrzymać łzy
  3. Wojciechowska WŚCIEKŁA na Rozenek! Wygadała jej tajemnicę
  4. Słynna dziennikarka wyrzucona z Polsatu. Ujawnia szokujące kulisy: "Nie liczy się prawda"
  5. Potwory! Nie uwierzycie, co zrobili tym ptakom
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News