Projekt Lady jest szansą dla młodych dziewczyn, by zmienić dotychczasowe rebelianckie życie, w życie pełne wdzięku. Wychodząc z programu, bez względu na wynik jury, uczestniczki powinny znać zasady dobrego zachowania. Jednocześnie często stają się osobami popularnymi. Czy dobrze wykorzystują swoje pięć minut?

Projekt Lady w trzecim sezonie zaskoczył niemal wszystkich. Jedna z uczestniczek Agnieszka Koszelak dała się zauważyć widzom w sposób wyjątkowy. Fanka krótkich spódniczek i doczepianych włosów, na oczach milionów przeobraziła się w prawdziwą damę. Dotarła aż do finału, zajmując drugie miejsce w ogólnym zestawieniu. Sławę wykorzystała by promować siebie po emisji. Teraz jej fani mogą być naprawdę oburzeni.

Uczestniczka Projekt Lady oburzyła fanów

Agnieszka Koszelak na swoim Instagramie promuje różne produkty. Jest to powszechna praktyka. Stając się osobą rozpoznawalną, młode dziewczyny starają się przełożyć popularność na ewentualne zyski. Obserwowana przez ponad trzydzieści tysięcy fanek, zamieściła zdjęcie perfum w celu ich promocji.

– Moje drogie. Co wy na to, żebym zrobiła konkurs? Kto chciałby zgarnąć perfumy – napisała pod zdjęciem.

Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie fakt… że perfumy są podróbkami oryginalnych odpowiedników. Na komentarze nie trzeba było długo czekać.

– Sprzedaż podróbek jest nielegalna, co trzeba mieć w głowie, żeby handlować tym publicznie, podpisywać się pod tym własnym nazwiskiem… – czytamy w jednym z nich.

– Jeśli będą sprzedawać płaszcze z ludzkiej skóry ale będą tanie i ciepłe też będziesz uważała że to jest okej? – oburzyła się inna internautka.

Finalistka show TVN jednak nie przejęła się falą krytyki i wpisu… nie usunęła. Do tego, w odpowiedziach do komentarzy fanów podkreśla, że sama też ich używa i że w jej ocenie podrobione perfumy są… genialne.

Na zdjęciu widzimy „odpowiedniki” kultowych marek. „La via bella” zamiast „La vie est belle”, czy „Jadre” na kształt „J’adore”. Używanie tańszych odpowiedników nie jest czymś złym. „Kodeks damy” nie zakłada nic o tym, jakich perfum powinna używać. Internauci jednak zakładają, że nie powinna nie tylko dama, ale  w ogóle osoba rozpoznawalna, promować podróbek. Chodzi głównie o to, by nie wspierać firm, które bez oryginalnych patentów zarabiają pieniądze.

Konkurs, który miał zachęcić internautów do obserwowania jej profilu, zmienił się w debatę i krytyczne komentarze.

Wpadki dam

Pomimo założeń producentów o wychowaniu dziewcząt na prawdziwe damy, nierzadko uczestniczkom zdarza się zaliczać wpadki. Media zaś starannie owe wpadki relacjonują.

Patrycja Wieja – laureatka pierwszej edycji programu zasłynęła nie tylko duchem walki o tytuł najlepszej, ale i modową wpadką podczas premiery jednej ze sztuk teatralnych. Wybrała mocno połyskującą suknię, co natychmiast zauważyli fotoreporterzy. Inna uczestniczka Projekt Lady została przyłapana w metrze, jak… rozmawia z bramkami. Paulina, znana jako uczestniczka rapująca, nie mogła włożyć biletu i zdenerwowana prowadziła zaciętą walkę z bramką przez blisko 15 minut. Świadkowie natychmiast poinformowali portale plotkarskie.

Nie wiadomo jednak, czy Agnieszka Koszelak będzie kontynuowała współpracę z marką produkującą podrobione produkty.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Gwiazdy internetu wyśmiane w show TVN. Pożałują udziału w programie?
    2. Wojna między gwiazdami TVN-u trwa. Iga Lis mocno się wypowiedziała
    3. Twarze Dzień Dobry TVN w poważnym konflikcie. Jest gorzej niż kiedykolwiek

Dramatyczne wyznania gwiazd! Cierpią na psychiczne choroby


10 cytatów z piosenek Kory, które roztopią najtwardsze serca

loading...

Zobacz również