Atak na prowadzącą Projekt Lady!
Wiadomości Pikio - 4 Listopada 2018

Atak na prowadzącą Projekt Lady! "Tak się te kobiety rozkładają, a mężczyźni..."

Projekt Lady pozostaje od kilku lat jednym z najpopularniejszych programów stacji TVN. Kiedy jedna z jego mentorek, Irena Kamińska-Radomska została zapytana o dobre maniery koleżanki z planu, wymijająco uniknęła odpowiedzi. Internauci nie byli już jednak wobec prowadzącej show równie łaskawy.

Projekt Lady co roku przyciąga przed ekrany coraz większe grupy fanów. Widzowie są w znacznej większości zachwyceni przemianami uczestniczek, jednak pod adresem twórców formatu wysuwane jest także wiele oskarżeń. Niektórzy obserwatorzy przekonują bowiem, że nie ma na świecie kobiet idealnych, a stawanie się damą to nie tylko zmiana stylu oraz nauka dobrych manier.

Gwiazda Projekt Lady lakonicznie o manierach koleżanki

Nie zmienia to jednak faktu, iż prowadząca program Małgorzata Rozenek-Majdan oraz jego mentorki - Irena Kamińska-Radomska oraz Tatiana Mindewicz-Puacz cieszą się wśród widzów dużą popularnością. Szczególnie druga z trzech wymienionych pań wyrosła w oczach fanów na prawdziwą guru w kwestii znajomości prawidłowych zasad kulturalnego zachowania. Kiedy więc Kamińska-Radomska została zapytana przez jedną z dziennikarek, co sądzi o ewentualnych błędach popełnianych przez koleżankę z planu, Małgorzatę Rozenek-Majdan, widzowie byli niezwykle ciekawi jej opinii. Mentorka Projektu Lady odniosła się jednak do sprawy w niezwykle łagodny, dyplomatyczny sposób. - Nie będę mówiła źle o koleżankach, także niestety nie odpowiem na to pytanie, ale jest tylko człowiekiem - stwierdziła Kamińska-Radomska, dodając szczerze, że jej także zdarzają się przecież błędy. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄPrzemysław Kossakowski i Martyna WojciechowskaNajgorętsze romanse gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]Czytaj dalej"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Przemysław Kossakowski i Martyna WojciechowskaNajgorętsze romanse gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki

Chociaż mentorka zachowała bardzo bezpieczny dystans, w jej ślady nie poszli ostatecznie także internauci. W komentarzach na jednym z portali plotkarskich szybko zrównali prowadzącą show TVN z ziemią, nawiązując także do plotek o rzekomym romansie Rozenek-Majdan i Piotra Kraśki sprzed kilku lat. "To się nazywa klasa. Małgoniu, patrz i ucz się!"; "Gosia zasiała zamęt u Krasków, ale że karma zawsze wraca, przepowiem wam przyszłość. Gocha zajdzie w ciążę, a że Radzio nie odmawia, to ją puści z jakaś młódką i Gocha będzie płakać"; "Co wy z tym Kraśką? A co on, bezmózg, półgłówek, że Gosia go uwiodła. Do tanga trzeba dwojga! Oj, biedni ci mężczyźni, te kobiety tak im się rozkładają, a oni ani rusz odmówić nie mogą"; "Rozenek jest bardzo nielubiana przez coraz więcej koleżanek. Ona nic nie wnosi do programów. Robi tylko koło siebie za pieniądze reklamodawców" - pisali ewidentnie nieprzychylnie nastawieni internauci.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda serialu „Ranczo” niknie na naszych oczach. Co się dzieje?!
  2. Niewinna ofiara czy urocza kosmonautka? Łajka, pierwszy pies w kosmosie
  3. Roznegliżowana Kasia Cichopek na zmysłowym nagraniu. To hit sieci!
  4. Jak się ubrać do biegania w chłodne dni? Wszystko, co powinnaś wiedzieć
  5. Niepokojące doniesienia ws. zdrowia Janowskiego. „Żona czuwa”
ZAMIANA
.Poznajecie je? Gwiazdy TVP kiedyś i dziś [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News