„Projekt Lady” jest jednym z najpopularniejszych programów stacji TVN. Teraz jedna z byłych uczestniczek na swoich mediach społecznościowych zdradziła kulisy powstawania programu. Fanów produkcji zamurowało, gdy poznali prawdę.

„Projekt Lady” to program, który na celu ma zamienić dziewczyny z patologicznych środowisk w prawdziwe damy. Aktualnie w telewizji TVN możemy śledzić już 3 edycję programu, która popularnością bije obie poprzednie.

Patrycja Wieja jest zwyciężczynią pierwszej edycji programu i niedawno pojawiła się za kulisami powstawania show. Swoją wizytę uwieczniła za pomocą zdjęcia, które zamieściła na swoim Instagramie. Niestety fotografia została szybko usunięta, ponieważ mogła zdradzać za wiele.

Fani programu „Projekt Lady” wryci w ziemię

Fotografia wywołała prawdziwe poruszenie wśród fanów produkcji. Pomimo że została szybko skasowana, to wielu osobom udało się ją zobaczyć i odkryć całą prawdę o powstawaniu programu. Prawdę, która według wielu nie powinna ujrzeć światła dziennego i dlatego właśnie władze stacji postanowiły upomnieć celebrytkę, żeby pozbyła się dowodu. Jednak co takiego znajdowało się na tym zdjęciu, że wywołało taki szum? Już śpieszymy z wyjaśnieniem.

Na zdjęciu opublikowanym przez Patrycję Wieję można było zobaczyć specjalne pomieszczenie wypełnione monitorami, przez które podglądane są uczestniczki. Większość oglądających program była zdania, że dziewczyny otoczone są kamerami, a tylko niektóre fragmenty są kręcone przy pomocy kamer zamontowanych w rezydencji. Prawda jest jednak zupełnie inna.

Ze zdjęcia wychodzi na to, że zaledwie niektóre zdjęcia, które kręcono poza szkołą, są nagrywane przez operatorów. Wszystkie inne, a na pewno większość rejestruje wcześniej zamontowany monitoring. Według wielu fanów powodem, dla którego zdjęcie zostało usunięte, jest to, że nie spodobało się władzom stacji. Szefostwo miało stwierdzić, że rujnuje to wizerunek programu i najwidoczniej mieli rację, przynajmniej według internautów.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Był światową gwiazdą, miał miliony. Teraz jest zniszczony przez narkotyki
  2. Doda podupada na zdrowiu. Nie jest już dawną sobą
  3. Z jego ciała wysypały się robaki, które zjadały go żywcem. Coś się musi zmienić!

13 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]


Ta dziewczynka to dziś wielka polska gwiazda... Która? Nie zgadniesz!

...

Zobacz również