Poważna sytuacja – TVN musiał reagować! Uczestniczka hitowego „Projekt Lady” zdradziła zaskakujące kulisy programu. Wielu z nas z pewnością tego nie podejrzewało. Stacja interweniowała i natychmiast kazała dziewczynie usunąć wpis.

Patrycja Wieja to finalistka pierwszej edycji programu. Wygrała „Projekt Lady” otrzymując tytuł prawdziwej damy i zyskując przy tym wierne grono fanów. Teraz na swoim Instagramie dzieli się dużym kawałkiem życia i współpracuje z markami. Widać, że jest zdecydowanie bardziej szczęśliwa niż na początku programu.

Ostatnio to właśnie Patrycja Wieja postanowiła zdradzić fanom kulisy programu „Projekt Lady”. Opublikowane w sieci zdjęcia bardzo szybko jednak zniknęły z jej Instagrama. Dlaczego?

„Projekt Lady”: Dziewczyny obserwowane na każdym kroku! Tego się nie spodziewałeś

Na zdjęciach opublikowanych przez Patrycję mogliśmy zobaczyć ujęcie ekranu z widokiem kilkunastu kamer w całym pałacu. To właśnie przez te kamery jurorzy i operatorzy non stop przyglądają się młodym dziewczynom – nawet w nocy, kiedy śpią.

Choć niektórzy mogli podejrzewać, że uczestniczki obserwowane są tylko w wybranych momentach, prawda okazuje się być zupełnie inna.

– Kulisy „Projektu Lady” – napisała Patrycja Wieja.

Zdjęcia zostały jednak nadzwyczaj szybko usunięte. Prawdopodobnie, tak jak w przypadku innych programów tego typu, dziewczyny biorące udział nawet po wielu latach zobowiązane są kontraktem. Szczegółowa lista rzeczy, których nie wolno opowiadać ani pokazywać na temat show z pewnością została wręczona także Patrycji. Gdy organizatorzy zauważyli, że nie dotrzymała zasad, zwrócili się do niej o usunięcie.

fot. Instagram

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij nam maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

Czy jesteś fanem programu "Projekt Lady"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Kinga Rusin i inne gwiazdy, które pokochały czworonogi [ZDJĘCIA]


Jak Rozenek-Majdan wyglądała w dzieciństwie? 10 nieznanych faktów z życia Małgosi