Uczestniczka ujawniła kulisy Projekt Lady! Musiała je natychmiast usunąć

Uczestniczka ujawniła kulisy Projekt Lady! Musiała je natychmiast usunąć Źródło: fot. YouTube

Poważna sytuacja - TVN musiał reagować! Uczestniczka hitowego "Projekt Lady" zdradziła zaskakujące kulisy programu. Wielu z nas z pewnością tego nie podejrzewało. Stacja interweniowała i natychmiast kazała dziewczynie usunąć wpis.

Patrycja Wieja to finalistka pierwszej edycji programu. Wygrała "Projekt Lady" otrzymując tytuł prawdziwej damy i zyskując przy tym wierne grono fanów. Teraz na swoim Instagramie dzieli się dużym kawałkiem życia i współpracuje z markami. Widać, że jest zdecydowanie bardziej szczęśliwa niż na początku programu. Ostatnio to właśnie Patrycja Wieja postanowiła zdradzić fanom kulisy programu "Projekt Lady". Opublikowane w sieci zdjęcia bardzo szybko jednak zniknęły z jej Instagrama. Dlaczego?

"Projekt Lady": Dziewczyny obserwowane na każdym kroku! Tego się nie spodziewałeś

Na zdjęciach opublikowanych przez Patrycję mogliśmy zobaczyć ujęcie ekranu z widokiem kilkunastu kamer w całym pałacu. To właśnie przez te kamery jurorzy i operatorzy non stop przyglądają się młodym dziewczynom - nawet w nocy, kiedy śpią. Choć niektórzy mogli podejrzewać, że uczestniczki obserwowane są tylko w wybranych momentach, prawda okazuje się być zupełnie inna. - Kulisy "Projektu Lady" - napisała Patrycja Wieja. Zdjęcia zostały jednak nadzwyczaj szybko usunięte. Prawdopodobnie, tak jak w przypadku innych programów tego typu, dziewczyny biorące udział nawet po wielu latach zobowiązane są kontraktem. Szczegółowa lista rzeczy, których nie wolno opowiadać ani pokazywać na temat show z pewnością została wręczona także Patrycji. Gdy organizatorzy zauważyli, że nie dotrzymała zasad, zwrócili się do niej o usunięcie. fot. Instagram Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij nam maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News