Zawrotna kariera zwyciężczyni "Projekt Lady". Dziś reklamuje produkt leczący nietrzymanie moczu

Zawrotna kariera zwyciężczyni "Projekt Lady". Dziś reklamuje produkt leczący nietrzymanie moczu Źródło: instagram/patrycjawiejaa/

Zwyciężczyni "Projekt Lady " po udziale w programie na dłużej zaistniała w polskim show-biznesie. Nie tylko rozwija swoje pasje, którymi chętnie dzieli się w mediach społecznościowych, ale i pozyskuje coraz więcej kontraktów z różnymi firmami. W ostatnim czasie zaczęła reklamować coś, co może nieco zdziwić jej obserwatorów.

"Projekt Lady" przyniósł jej nie tylko zmianę swojego dotychczasowego życia, ale i rozgłos. Po udziale w programie udało jej się na dłużej pozostać w medialnym świecie, dzięki czemu może rozwijać swoje pasje i umiejętności na większą skalę. W tym, co robi, sprawdza się świetnie i daje motywację innym, z czego chętnie korzystają firmy, które coraz częściej nawiązują z nią współpracę. W ostatnim czasie zaczęła jednak reklamować coś, co wśród jej fanów może wywołać niemałe zaskoczenie. 

Zwyciężczyni "Projekt Lady" ma problem z moczem? 

Patrycja Wieja wygrała pierwszą edycję programu "Projekt Lady". Dzięki temu, w mediach zrobiło się o niej naprawdę głośno i zdawać by się mogło, że mimo upływającego czasu, nic się w tej kwestii nie zmienia. Zwyciężczyni aktualnie rozwija swoją pasję i sprawdza się w roli trenerki. Chętnie udziela się również w mediach społecznościowych. Nawiązuje nowe kontrakty i reklamy, co pozwala za dodaniem zaledwie jednego zdjęcia, zarobić często niemałe pieniądze. 

Wiele osób wie, że gwiazdy często zapominają, gdzie należy postawić granicę i dla lepszego zarobku przyjmują każdą ofertę współpracy. Niekiedy w oczach ich obserwatorów nie wypadają później najlepiej. Podobnie sprawa ma się z Patrycją, która jakiś czas temu zaczęła reklamować produkt, dzięki któremu nie będziemy musieli się dłużej martwić o nietrzymanie moczu. Czegoś takiego z całą pewnością nikt się nie podziewał. Co więcej, trenerka nie tylko przyznała się do wstydliwego problemu na rzecz reklamy, ale również utargowała dla swoich obserwatorów specjalny kod rabatowy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Koleżanka Patrycji zabrała głos 

Jedna z uczestniczek, która brała udział w tej samej edycji co Patrycja, otrzymywała wiele pytań na temat nowej reklamy jej koleżanki i wreszcie postanowiła na nie odpowiedzieć. Zdecydowała się jednak zachować pełną anonimowość, by w jakiś sposób trenerka nie poczuła się urażona. Uczestniczka dodała również, że nie zależy jej na rozgłosie, dlatego woli ukryć swoją tożsamość. To, co powiedziała na temat swojej koleżanki, wskazuje na to, że były naprawdę blisko. 

- Jak to zobaczyłam, to nie uwierzyłam! Strasznie długo się śmiałam, bo wiem, że teraz za nią będzie się ciągnęło nowe określenie. Wszyscy będą mówić na nią to ta, co nie trzyma moczu. Byłam z nią w programie i rzeczywiście miała chyba tego rodzaju problem, jednak nie musiała opowiadać o tym całemu światu. Może wynikało to z braku innych propozycji -wyznaje. 

Jak się okazuje nie tylko ona jest sceptycznie nastawiona, do nowej reklamy Patrycji. Internauci zaczęli chętnie wyrażać negatywne nastawienie do całej sytuacji, informując ją, że nie powinna tego robić. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Cała prawda o mężu Magdy Gessler! Opadnie wam szczęka, jak dowiecie się, gdzie mieszka!
  2. Kobiety lepiły się do Zbigniewa Wodeckiego jak muchy! Ale to właśnie ona była jego największą miłością
  3. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  4. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  5. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku
  6. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"

Źródło: POMPONIK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News