Gwiazda Projekt Lady zaskoczyła fanów. Kiedy pokazała to zdjęcie, nie mogli uwierzyć

Gwiazda Projekt Lady zaskoczyła fanów. Kiedy pokazała to zdjęcie, nie mogli uwierzyć

"Projekt Lady" szybko stał się jednym z najpopularniejszych programów stacji TVN. Jego niekwestionowaną gwiazdą okazała się Julia Jaroszewska, której udało się dotrzeć do finału drugiej serii formatu. Kiedy celebrytka opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcia w naprawdę zaskakującym stroju, fani nie mogli uwierzyć i mieli do niej naprawdę wiele pytań.

"Projekt Lady" miał swoją premierę na antenie stacji TVN w 2016 roku. Wielu widzów szybko polubiło program, w którym mogli obserwować przemianę zbuntowanych młodych kobiet pod okiem mentorek oraz prowadzącej Małgorzaty Rozenek-Majdan. Swego czasu format sprowokował jednak także poważną dyskusję, dotyczącą funkcjonującego w mediach obrazu "prawdziwej" kobiecości oraz ewentualnego piętna narzucanego przez sztywną wizję na wiele pań.

Gwiazda "Projekt Lady" wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością

Same uczestniczki "Projektu Lady" wydają się jednak bardzo zadowolone z decyzji o wzięciu w nim udziału. Wiele z nich stara się budować solidne kariery w polskim show-biznesie, aby po zakończeniu show nie zostać zapomniane. Do tego grona należy bez wątpienia charakterna, ale zawsze uśmiechnięta Julia "Sara" Jaroszewska. Młoda kobieta, której udało się dotrzeć do finału drugiej edycji programu, z powodzeniem daje się poznać nie tylko jako celebrytka, ale także utalentowana wokalistka. Być może to właśnie z tego powodu na Instagramie jej konto obserwuje aż 124 tys. wiernych fanów.

Julia Jaroszewska pokazała zdjęcia w sukni ślubnej

Sympatycy gwiazdy byli więc naprawdę zaskoczeni, kiedy opublikowała w sieci wyjątkowe zdjęcia. Internauci mogli bowiem zobaczyć na nich Jaroszewską w sukni ślubnej. Fani zgodnie przyznali, że uczestniczka "Projektu Lady" prezentowała się w niej naprawdę świetnie. Chętnie komplementowali ulubienicę, nazywając "najpiękniejszą panną młodą".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jak się jednak okazało, pozowanie w sukni ślubnej prawdopodobnie nie oznacza tym razem, że Julia Jaroszewska planuje zmianę stanu cywilnego. Z komentarzy internautów wynika, iż gwiazda wzięła po prostu udział w sesji zdjęciowej, która wymagała wybrania podobnego stroju. Co ciekawe, według niektórych obserwatorów finalistki popularnego show TVN być może pojawi się ona w tej wyjątkowej kreacji w teledysku do nowej piosenki. Projekt Lady Fot. Instagram/Julia "Sara" Jaroszewska Projekt Lady Fot. Instagram/Julia "Sara" Jaroszewska
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Kim są piękne siostry Małgorzaty Kożuchowskiej? Wybrały zaskakujące zawody!
  2. Ewa Drzyzga KOLOSALNIE SCHUDŁA! Wszystkiemu winna poważna choroba dziennikarki
  3. Szczere wyznanie gwiazdora TVN zaskoczyło fanów. „Jestem znanym alkoholikiem”
  4. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  5. Nie żyje światowej sławy aktor. Zabił go nowotwór
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Instagram
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News