Gwiazda "Projekt Lady" pokazała swoją willę. Luksus aż bije po oczach

Gwiazda "Projekt Lady" pokazała swoją willę. Luksus aż bije po oczach

Projekt Lady dał jej rozgłos na skalę ogólnopolską. Po pierwszej edycji show widzowie poznali Tatianę Mindewicz-Puacz, trenerkę rozwoju osobistego i mentorkę, pod okiem której typowe imprezowiczki zmieniały się w pełne gracji damy. Gwiazda pochwaliła się właśnie swoim mieszkaniem.

"Projekt Lady" i nauka savoir vivre w słynnym pałacu w Radziejowicach nieodłącznie kojarzą się z Tatianą Mindewicz-Puacz. Teraz kobieta pokazała wnętrza swojej willi.

Gwiazda "Projekt Lady" pokazuje wnętrza swojego domu. Luksus rzuca się w oczy

Trenerka rozwoju osobistego i mentorka wspomnianego show zaprosiła niedawno do swojego domu ekipę Dzień Dobry TVN. Grupa z reporterem Mateuszem Hładką odwiedziła naprawdę imponujące wnętrza. Zrobiły one piorunujące wrażenia.

Mindewicz-Puacz wspominana jest przez uczestników "Projektu Lady" jako surowa i wymagająca jurorka. Ekspertka zyskała jednak sympatię widzów i dziewczyn uczestniczących w show. To dzięki niej mogą wspominać pobyt w pałacu w Radziejowicach jako życiową przygodę, która zmieniła ich życie.

Mentorka stara się jednak dawkować swoją obecność w życiu publicznym. Do dziś niewiele wiadomo o jej bliskich, czy pasjach. Zaproszenie ekipy telewizyjnej należy zatem traktować jako specjalny wyjątek.

Jedno jest pewne - gwiazda mieszka w imponującym domu. Widzowie Dzień Dobry TVN dowiedzieli się, że przed wprowadzeniem się gwiazdy w budynku mieściło się biuro jej firmy. 

- To było moje biuro, firma przechodziła różne etapy. Całe było zajęte. W zeszłym roku podjęłam decyzję, że możemy tu zamieszać - powiedziała jurorka z "Projekt Lady".

Wąski, ale imponujący dom Tatiany jest zdominowany przez jasne przestrzenie, ale nie brakuje kolorów równoważących jasność i ciemność.

- Ja uwielbiam, jak jest słonecznie. Szukałam optymalizacji ze względu na koszty i na stylistykę - powiedziała ekipie Dzień Dobry TVN.

Wnętrza domu gwiazdy prezentują się imponująco. Do tego stopnia, że sama Tatiana nie ma pewności, jaki jest metraż jej własnego "M"!

- Dom ma około 200 metrów, ale nie jestem pewna. Jedyny problem polega na tym, że jest wysoki i wąski. Trzeba się nabiegać - powiedziała pokazując kondygnacje i półpiętra.

W domu jurorki Projekt Lady jest też skromny, ale przytulny taras. 

- Nie wyobrażam sobie, by nie móc wyjść - powiedziała Tatiana Mindewicz-Puacz.

Jedno jest pewne - luksus domu gwiazdy rzuca się w oczy. Całość prezentuje się z klasą i gustem godnym mentorki popularnego show.

fot. DDTVN (2)

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner-Wiśniewska pokazała wzruszające zdjęcie syna
  2. Nie żyje słynny muzyk. Zginął tragicznie, ratując przyjaciółkę
  3. TVN przekazał wiadomość o koszmarnym wypadku. Ludzie ruszyli na pomoc
  4. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna"

źródło: Dzień Dobry TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News