Uczestniczka "Projekt Lady" pozuje topless. Nawet Rozenek złapałaby się za głowę

Uczestniczka "Projekt Lady" pozuje topless. Nawet Rozenek złapałaby się za głowę Źródło: screen youtube.com/tvnpl

Jedna z uczestniczek programu "Projekt Lady" zamieściła w internecie swoje zdjęcie topless. Czy aby na pewno tego uczyły ją mentorki? Fotografia wywołała ogromne poruszenie.

Uczestniczka drugiej edycji programu "Projekt Lady", Brigitte, dała nam się poznać jako jedna z najbardziej charakterystycznych osób, które pojawiły się w show stacji TVN. Karolina Plachimowicz ostatecznie uplasowała się na 4. miejscu, co mogłoby pokazywać, że faktycznie słowa mentorek dotarły do niej i po powrocie do normalnego życia będzie stosować to, czego się nauczyła podczas programu.

Niestety według wielu internautów wszelkie nauki poszły w las, a sama Karolina wróciła do życia jeszcze sprzed udziału w programie. Co więcej, teraz na jej profilu na Instagramie można zobaczyć zdjęcie topless, a to bez wątpienia nie spodobałoby się mentorkom.

Uczestniczka "Projekt Lady" pozuje topless

Po tym, jak odpadła z programu, Karolina Plachimowicz przeszła niemałą metamorfozę, ale w diametralnej zmianie wizerunku bardzo duży udział miał chirurg plastyczny, o czym celebrytka absolutnie nie wstydzi się mówić. Zresztą zmiany w jej ciele widać nawet gołym okiem.

Pachimowicz przeszła na początku operację nosa, ponieważ nie podobał jej się jego kształt. Poprawiała również swój biust, aby wrócił do stanu sprzed ciąży. To nie koniec listy zabiegów, ponieważ niektóre z nich przynosiły niezadowalający efekt, przez co trzeba było co nieco poprawić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz najwidoczniej była uczestniczka programu jest już zadowolona z tego, jak wygląda, ponieważ na jej profilu instagramowym pojawiła się fotografia, na której widzimy ją w bardzo wyzywającej pozie, a dodatkowo Karolina Plachimowicz jest na nim topless.

 - Ktoś kiedyś powiedział: grzeczne dziewczynki piszą pamiętniki. Niegrzeczne nigdy nie mają czasu. Ja... Ja po prostu chce mieć życie, które zapamiętam. Nawet jeśli nie zapisze tego w żadnym pamiętniku - czytamy w opisie zdjęcia.

Pod fotografią momentalnie pojawiły się dziesiątki komentarzy, z których duża część jest jak najbardziej pochlebna, ale nie zabrakło również i tych bardziej uszczypliwych.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

 - Lubię Cię za twój charakter i poczucie humoru, ale sądzę, że takie zdjęcia to już brak szacunku do siebie i to nie jest żaden hejt tylko zdrowa krytyka byś mogła wziąć to do siebie i wyciągnąć jakieś wnioski. Pewność siebie to jedno, a brak szacunku to co innego - pisze jedna z internautek.

 - Zdjęcia w bieliźnie okej, ale to moim zdaniem grube przegięcie w ten sposób nie zaistniejesz - czytamy.

 - Jak dla mnie piękne ciało - dodaje kolejna internautka.

Projekt Lady fot. instagram.com/karolina_plachimowicz

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pięć najlepszych znaków zodiaku. Każdy chciałby nimi być!
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Tajemnicza choroba sprawiała, że kobieta nie wracała do zdrowia 10 lat. Nagle mężczyźni dokonali porażającego odkrycia
  5. Wiesz o czym myśli Twój pies? To nagranie rozłoży was na łopatki, prawdziwe do bólu
  6. RCB wysyła Polakom SMS-y z pilnym alarmem. Zostańcie w domach, w 7 województwach będzie wyjątkowo niebezpiecznie

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News