Udało się, ale prawie nikt o tym nie wiedział. Gwiazda "Projekt Lady" jest w zaawansowanej ciąży

Udało się, ale prawie nikt o tym nie wiedział. Gwiazda "Projekt Lady" jest w zaawansowanej ciąży Źródło: screen/YouTube/tvnpl

"Projekt Lady" sprawił, że stała się rozpoznawalna. Uczestniczka popularnego programu TVN podzieliła się z fanami radosną wiadomością - jest w ciąży i w jej życiu szykują się teraz ogromne zmiany.

"Projekt Lady" nauczył ją nie tylko dobrych manier, ale również przyniósł sławę i rozpoznawalność. Gwiazda pierwszej edycji popularnego programu TVN podzieliła się ze swoimi fanami radosną wiadomością. Do tej pory nikt nie wiedział, że Marta Tomczak już wkrótce zostanie mamą. 

Nie ma wątpliwości, że Marta Tomczak była jedną z tych uczestniczek programu "Projekt Lady", które w pełni skorzystały z rad udzielanych przez mentorki. Młoda kobieta radykalnie zmieniła tryb życia i postanowiła wykorzystać wszystkie szanse, które dał jej los. Niedawno otworzyła własny salon urody. To jednak nie jedyna zmiana w życiu gwiazdy.

Gwiazda programu "Projekt Lady" jest w ciąży. Do tej pory nikt o tym nie wiedział

W życiu Marty Tomczak szykują się poważne zmiany. Jak się okazało już wkrótce zostanie na jaw. Do tej pory nikt nie wiedział o ciąży uczestniczki programu "Projekt Lady", jednak wszystko stało się jasne podczas uroczystego otwarcia salonu urody, którego Tomczak jest właścicielką.

To właśnie tam pojawiła się w kreacji, która uwydatniła jej ciążowy brzuszek. Podopieczna Małgorzaty Rozenek przyznała, że wiadomość o ciąży była dla niej zaskoczeniem:

- Trochę mnie zaskoczyła, ale bardzo się cieszę - powiedziała w jednym z ostatnich wywiadów dla "Super Expressu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Marta Tomczak jest w 5. miesiącu ciąży. Prawdopodobnie urodzi dziewczynkę

Jak się okazuje, gwiazda programu "Projekt Lady" dość długo milczała na temat swojej ciąży. Obecnie jest już w piątym miesiącu. W ostatnim czasie była tak bardzo zajęta pracą zawodową, że nie zauważyła zmian, które dokonują się w jej organizmie:

- Byłam tak zajęta pracą, że nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Zorientowałam się po ponad dwóch miesiącach. Myślałam, że jestem przemęczona - przyznała gwiazda "Projekt Lady".

Wiele wskazuje na to, że Marta Tomczak będzie miała córeczkę. Nie ma wątpliwości, że z chęcią przekaże jej wszystko, czego nauczyła się pod okiem Małgorzaty Rozenek:

- Program wiele mnie nauczył, spokorniałam. Inaczej dziś patrzę na życie. Zaraz będę mamą. Prawdopodobnie będzie dziewczynka. Czuję się bardzo dobrze - powiedziała przyszła mama.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Trąby powietrzne znowu przejdą przez Polskę, ale to nie wszystko. Pilne ostrzeżenia RCB dla całego kraju
  4. Najbrzydsze paznokcie hybrydowe w 2019 roku? "Dzieło" tej kosmetyczki doprowadziło klientkę do łez rozpaczy
  5. Michał Szpak w końcu znalazł drugą połówkę. To intymne zdjęcie z partnerką ujawnia wszystko
  6. Księżna Kate powiedziała wszystko nt. czwartej ciąży. Reakcja Williama zwala z nóg

źródło: Wirtualna Polska 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu