Wściekli widzowie linczują "Projekt Lady". Zarzucają im, że zrobili show kosztem zwierząt, a jedno z nich nie przeżyło

Wściekli widzowie linczują "Projekt Lady". Zarzucają im, że zrobili show kosztem zwierząt, a jedno z nich nie przeżyło Źródło: fot. instagram.com/projektlady

"Projekt Lady" znalazł się pod mocnym ostrzałem ze strony internautów. Programowi zarzuca się znęcanie nad zwierzętami, z których jedno miało nie przeżyć wizyty na planie.

"Projekt Lady" niedawno wystartował ze swoją 4 edycją, w której ponownie grupa młodych dziewcząt będzie starała się zostać prawdziwymi damami. Na drodze do tego celu stoją liczne wyzwania, dzięki którym możliwe jest sprawdzenie tego, jak uczestniczki zachowają się w naprawdę trudnych sytuacjach.

Podczas ostatniego odcinka uczestniczki musiały stanąć twarzą w twarz ze swoimi lękami w wyzwaniu, które polegało na tym, że każda z nich po kolei wkładała ręce do tajemniczych pudełek. W ich wnętrzu ukryte były najróżniejsze rzeczy, a także żywe zwierzęta. Odzew ze strony internautów był natychmiastowy - uważają, że produkcja zrobiona została kosztem niewinnych stworzeń, a jedno z nich miało tego nie przeżyć. 

"Projekt Lady" linczowany przez internautów

Sam pomysł, aby uczestniczki musiały zmierzyć się z nieznanym, wcale nie był taki zły, jednak fakt, że do jego realizacji użyto żywych zwierząt, niesamowicie rozwścieczył internautów. Dali oni upust swojej wściekłości poprzez komentarze opublikowane w mediach społecznościowych.

Do wyżej wymienionego zadania wykorzystano żabę oraz świnkę morską, a wśród komentujących pojawiły się nawet informacje, że uroczy gryzoń nie przeżył dnia na planie zdjęciowym z powodu wychłodzenia. Winna miała być klimatyzacja, która wystawiła świnkę morską na zbyt niską temperaturę, jednak nie jest to informacja oficjalnie potwierdzona przez twórców.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Przepraszam bardzo ale jakim prawem dla show wykorzystujecie bezbronne zwierzęta? Brawa dla reżysera! - pisze jedna z internautek.

 - Przeczytałam, że świnka zmarła z wyziębienia, bo na planie była klimatyzacja. Potwierdziła to osoba pracująca tego dnia na planie. Dramat!! Powinni ponieść srogie konsekwencje w związku z powyższym - czytamy.

 - Może sami wejdziecie do pudełek żeby inni was dotykali, kto w ogóle pozwolił na wykorzystywanie zwierząt i narażenie ich na niepotrzebny stres ŻENADA - dodaje kolejna internautka.

Podobnych komentarzy są dziesiątki i z każdą chwilą pojawiają się kolejne. Wiele osób domaga się ze strony stacji TVN wyjaśnień w tej sprawie, jednak ja na razie władze telewizji nie zabrały głosu, co tylko dolewa oliwy do i tak już gigantycznego ognia, a to może się bardzo negatywnie odbić na oglądalności programu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Papież Franciszek pozbawi Jana Pawła II świętości? Katolicy nie dowierzają
  4. Julia Wieniawa bez makijażu nie jest już taka ładna? Zdjęcia nieumalowanej celebrytki hitem sieci
  5. "Grzyby rozeszły się z jelit". Informacje o chorobie Kurdej-Szatan przerażają
  6. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób

źródło: Projekt Lady

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News