Smutne. Uwielbiana gwiazda polskiego kucharstwa nie żyje

Smutne. Uwielbiana gwiazda polskiego kucharstwa nie żyje Źródło: .

Programy kulinarne pozwoliły mu kształcić swoje umiejętności. Właśnie pojawiły się niezwykle smutne wiadomości o śmierci jednego z najbardziej lubianych przedstawicieli polskiej kuchni.

Programy kulinarne, nagrody kulinarne, ale przede wszystkim gotowanie były całym życiem uwielbianego gwiazdora polskiego kucharstwa. Dziś pojawiła się wiadomość, że kucharz nie żyje. 

Śmierć ulubionego kucharza nie była przypadkiem

Nie żyje Rafał Piątkowski, jeden z bardziej znanych kucharzy w kraju, który w 2018 został laureatem prestiżowej nagrody Mistrz Smaku. Prokuratura Rejonowa w Bytomiu prowadzi śledztwo w sprawie jego śmierci. Służby dołożą wszelkich starań, by jak najszybciej dowiedzieć się, jakie wydarzenia doprowadził do zgonu. 

- Mogę potwierdzić, że rzeczywiście doszło do takiego zdarzenia - 29 grudnia w godzinach nocnych. Sprawa jest w toku. Materiały zostały przekazane do prokuratury rejonowej w Bytomiu. Jest obecnie prowadzone śledztwo - potwierdził informację o śmierci oficer Policji w Bytomiu, Rafał Wojszczyk. 

Okazuje się, że w sprawę zamieszany jest mężczyzna, który już usłyszał zarzuty. Znany kucharz został najprawdopodobniej ugodzony nożem, na skutek czego doszło do zgonu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zatrzymany został Mateusz T., któremu postawiono już zarzuty. W dniu 29 grudniu w Bytomiu ugodził ofiarę nożem, w wyniku czego nastąpił zgon. Nie przyznał się on do winy. Pomiędzy mężczyznami w jednym z mieszkań, w którym przebywało pięć osób, w Bytomiu miało dojść do scysji. Na wniosek prokuratury w Mysłowicach przewidziano dla niego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy - przekazała prokuratura. 

Programy kulinarne w których nie będzie miał szansy wziąć udziału

Dzisiaj grzeje: 1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
2. Widzowie Sanatorium miłości oszukani, kłamstwo wyszło na jaw. Chodzi o Panią Wiesię

Rafał Piątkowski był jednym z najbardziej docenianych kucharzy w kraju. Od dawna związany był z bytomską Jadalnią. Przygodę z gotowaniem rozpoczął dzięki swojej mamie - to właśnie ona pokazała mu, jak przyrządzać pierwsze potrawy. Jego pasja okazała się być silniejsza od planów związanych z administracją i dzięki temu dał się poznać jako jeden z czołowych kucharzy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
  3. Smutne. Uwielbiana gwiazda polskiego kucharstwa nie żyje
  4. Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję
  5. Dagmara ujawniła nieznane szczegóły ze swojego życia, ma młodszego partnera. Niebywałe, co powiedziała o swoim związku

źródło: dziennikzachodni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News