Dziś wieczorem Polsat będzie bezkonkurencyjny. Pokaże megahit, miliony zasiądą przed telewizorami

Dziś wieczorem Polsat będzie bezkonkurencyjny. Pokaże megahit, miliony zasiądą przed telewizorami Źródło: Pixabay.com JESHOOTS-com

Program TV - dziś wieczorem Polsat przygotował dla swoich widzów prawdziwy hit. Stacja bije na głowę ofertę konkurencji, film z gwiazdorską obsadą zostanie wyemitowany chwilę po godzinie 20:00. Wiele osób już czeka z niecierpliwością.

Program TV ma przyciągnąć widzów, jednak nie zawsze stacjom udaje się przygotować taki zestaw programów, które zapewnią im wysoką oglądalność. Dziś wieczorem Polsat wyemituje na swojej antenie megahit z 2016 roku. Wielu widzów na to czekało.

Program TV - Polsat wyemituje filmowy hit z 2016 roku

Na dzisiejszy wieczór Polsat przygotował nie lada gratkę dla wszystkich fanów filmowych dreszczowców. Tuż po godzinie 20:00 stacja wyemituje kinowy hit z 2016 roku. Film jest ekranizacją bestsellerowej powieści z 2013 roku, która wyszła spod pióra znanego pisarza Dana Browna.

Książka pt. "Inferno" to czwarta powieść z cyklu stworzonego przez amerykańskiego pisarza Dana Browna, której bohaterem jest historyk sztuki profesor Robert Langdon. W 2016 roku nakręcono ekranizację filmową pod tym samym tytułem, która stała się ogromnym hitem kinowym.

Dziś wieczorem na Polsacie widzowie zobaczą film "Inferno" z 2016 roku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Światowej sławy profesor w dziedzinie symboliki, Robert Langdon, (dwukrotny laureat Oscara Tom Hanks) śladami poematu Dantego usiłuje rozwikłać zagadkę symbolu, który znajduje w marynarce, kiedy budzi się - pogrążony w amnezji - w jednym z włoskich szpitali. Będzie to najtrudniejsze zadanie w karierze Langdona, na którego zewsząd czeka niebezpieczeństwo - można przeczytać o filmie w opisie dystrybutora kinowego, opublikowanego na łamach portalu Filmweb.pl.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie podjęto decyzję ws. zakazów w Polsce. Sporo się zmieni

2.Sieć sklepów wycofuje popularny produkt. Najlepiej od razu się go pozbyć

W filmie "Inferno" widzowie zobaczą gwiazdorską obsadę. W główną role wcielił się Tom Hanks, u jego boku wystąpili również m.in. Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan oraz Ben Foster. Obraz wyreżyserował Ron Howard, a za scenariusz do filmu odpowiedzialny był David Koepp.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Była prezes polskiego klubu odpoczywa na wakacjach. Odważne zdjęcia w bikini podbiły serca kibiców (FOTO)
  2. Jest najlepszy. Nie ma prostszego sernika
  3. Smutne, jak Jolanta Kwaśniewska została potraktowana. Do sieci wyciekło kompromitujące nagranie
  4. Ministerstwo wdało oficjalne oświadczenie. Chodzi o powrót dzieci do szkół we wrześniu
  5. Magda Narożna niespodziewanie przekazała radosną nowinę. Fani ślą gratulacje
  6. Trwa jedna z najważniejszych chwil w życiu Andrzeja Dudy. Nie mógł być szczęśliwszy

Źródło: Telemagazyn

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News