Prognoza pogody na ten weekend dla Warszawy nie jest najlepsza. Mieszkańcy stolicy muszą przygotować się na naprawdę duże opady deszczu połączone z prawdziwie paskudną aurą.

Prognoza pogody na najbliższe dni nie wygląda zachęcająco. Wielu rejonach naszego kraju będzie miało miejsce prawdziwe załamanie pogodowe. Co prawda ostatnie dni nas nie rozpieszczały pod tym względem, ale jak się okazuje, może być znacznie gorzej.

Mieszkańcy Warszawy powinni przygotować się na naprawdę częste i konkretne opady deszczu. Co więcej, te będą połączone z silnym wiatrem i niskimi temperaturami.

Prognoza pogody dla Warszawy przeraża

Kurtka przeciwdeszczowa i duży parasol to rzeczy, bez których warszawiacy nie powinni się ruszać z domu w najbliższe dni. Wszystko za sprawą potężnego deszczu, który ma uderzyć w stolicę Polski jeszcze w ten weekend. Niestety tak tragiczna pogoda tak łatwo nie odpuści.

Również w poniedziałek będzie deszczowo i pochmurnie. Opady deszczu także się pojawią, ale już nie tak wysokie. Nie zmienia to jednak faktu, że czeka nas kilka dni pogody, na którą człowiek by nawet psa z domu nie wygonił. Takie właśnie są realia nadchodzących dni według synoptyków. Mróz, deszcz i wiatr, to właśnie nas czeka.

W takich dniach należy pamiętać, że drogi mogą być naprawdę śliskie, a na niektórych mogą się tworzyć naprawdę gigantyczne kałuże. Dlatego wielu specjalistów apeluje w te dni do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. Znacznie zbyt często dajemy się ponieść za kółkiem, co może doprowadzić do tragedii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Igrają ze śmiercią, by zrobić zdjęcie. Nie naśladuj ich!

Na szczęście z każdym kolejnym dniem tego tygodnia będzie już tylko lepiej. Nareszcie będzie można dostrzec Słońce, a na twarzy poczuć znacznie wyższą temperaturę. Niestety ta pozytywna zmiana również nie zagości u nas na dłużej.

Wszystko wskazuje, że czeka nas prawdziwa pogoda w kratkę. Po kilku dniach deszczów i zimna przyjdą kolejne przynoszące ze sobą Słońce i przejaśnienia. Tylko po to, żeby już za chwilę przerodzić się w kolejne dni pełne deszczu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znaki zodiaku zdradzają jak okazujemy MIŁOŚĆ
  2. Owczarek niemiecki charakter ma dość skomplikowany. Poradzisz sobie?
  3. Obrzydliwe wyznanie Moniki Brodki. Fani nie mogą uwierzyć
  4. Co robi się z rzepaku? 5 niesamowitych rzeczy
  5. Horoskop dzienny na 28.10.2018. Sprawdź co Cię czeka!

Już wiadomo! Te rzeczy najczęściej powodują ŚMIERĆ

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.