Synoptycy biją na alarm! Nad Polską przejdą trąby powietrzne, koszmarna prognoza pogody

Synoptycy biją na alarm! Nad Polską przejdą trąby powietrzne, koszmarna prognoza pogody Źródło: Pixnio - CC0 Public Domain

Prognoza pogody wciąż nas nie rozpieszcza. Już wydawało się, że sytuacja zaczyna robić się nieco lepsza, jednak najnowsze ostrzeżenia synoptyków są bezlitosne. Możemy spodziewać się nawet kolejnych trąb powietrznych.

Prognoza pogody na kolejne dni znów zaniepokoi tysiące Polaków. Dowiedzieliśmy się bowiem, że warunki w najbliższym czasie znów nie będą korzystne, a następne dni mogą przynieść katastrofalne skutki działalności przyrody. Wszystko przez trąby powietrzne, które po raz kolejny mają nawiedzić Polskę. Wiele osób po raz kolejny znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie w związku z niszczycielskim żywiołem.

Synoptycy twierdzą, że już niebawem tysiące osób będzie musiało radzić sobie z trąbami powietrznymi, które nawiedzą nasz kraj. Pojawiły się one już kilkanaście dni temu, gdy mieszkańcy wschodniej Polski przeżyli wielką tragedię. Teraz zanosi się na to, że podobny problem mieć będą również inni obywatele, także z południowej części kraju. Przekazywane wiadomości nie są optymistyczne.

Prognoza pogody nie zapowiada się optymistycznie

Póki co prognoza pogody zapowiada się katastrofalnie. Wszystko wskazuje na to, że złe warunki pogodowe nie opuszczą naszego kraju jeszcze przez kilkanaście dni, a według niektórych mogą nawet ulec dodatkowemu pogorszeniu. Niewykluczone, że czekają nas nawet kolejne przypadki występowania trąb powietrznych na terenie kraju. Tak przynajmniej wynika z prognoz.

O ile ten weekend przyniósł delikatne rozpogodzenie, to już jutro możemy spodziewać się powrotu ulewnych deszczy i chłodniejszej temperatury. W niektórych miejscach może nawet spaść 30 litrów wody na metr kwadratowy, co oznacza, że zagrożenie powodzią jest bardzo realne.

Prognoza pogody zaniepokoi tysiące Polaków

Na skutki działania pogody narażone są przede wszystkim Podkarpacie, Lubelszczyzna i tereny położone przy Górach Świętokrzyskich, choć niewykluczone, że niesprzyjająca aura zawita również nad inne rejony Polski. Wszędzie prawdopodobnie czekają nas deszcze, jednak to właśnie tam ma być najbardziej niebezpiecznie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polacy obawiają się, że w związku z takimi warunkami pogodowymi powódź może trwać już nie tylko na południu Polski, ale również w całym kraju. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dominice Gwit puściły wszystkie hamulce! Nikt nie sądził, że może zrobić coś TAKIEGO! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co pokazała
  2. Barbara Kurdej-Szatan ZDEMOLOWAŁA studio nagrań. Powód jest tak absurdalny, że aż wstyd mówić o tym głośno. Będziecie w szoku!
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Gwiazda „Big Brothera” znaleziona martwa w domu. Do dziś nie wyjaśniono jej tajemniczej śmierci
  6. Prawie rok po śmierci Kory na jaw wychodzą okropne szczegóły. Nie tak wyobrażali sobie ostatnie pożegnanie

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News