Poważne ostrzeżenia służb pogodowych. Uważajcie na siebie

Poważne ostrzeżenia służb pogodowych. Uważajcie na siebie Źródło: youtube,com/Piorunująco

Prognoza pogody będzie niesamowicie mało optymistyczna. W ciągu następnych kilku dni może dojść do niesamowitych zmian w pogodowych, które części Polaków przypomną o jesieni. Tak mroźnej majówki nie było od lat.

Prognoza pogody na nadchodzące dni nie napawa optymizmem. Mimo że duża część Polaków już teraz myśli o nadchodzącej majówce i odpoczynku, to wielu zostanie zaskoczonych niesamowicie brzydką i mroźną pogodą. Aura, którą będzie można zaobserwować w niektórych częściach kraju, przypomni mieszkańcom o jesieni. To będzie najgorszy początek maja od lat.

Prognoza pogody zaskoczy. Mroźne rozpoczęcie majówki

Najbardziej zagrożone nagłym ochłodzeniem i załamaniem pogody będą południowe krańce kraju,. Dojdzie tam nie tylko do wielkich opadów deszczu, ale niestety pojawi się również jeszcze gwałtowny wiatr, którego prędkość będzie bardzo niebezpieczna nie tylko dla pieszych, ale także uczestników ruchu drogowego. IMGW wydało specjalny komunikat, w którym ostrzega przed galopującym niebezpieczeństwem.

- Przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. Spodziewaj się utrudnień wynikających z prowadzenia działań w obszarze występowania zagrożenia, w tym opóźnień spowodowanych utrudnieniami w ruchu drogowym, zakłóceń w przebiegu imprez plenerowych lub możliwość ich odwołania. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej. - napisali meteorolodzy w komunikacie.

Nie tylko meteorolodzy przewidują zawahanie pogody

Opinię mówiącą o tym, że prognoza pogody na nadchodzące dni może być dramatyczna, podziela także jasnowidz Jackowski.  Przed kilkoma dniami medium z Człuchowa przestrzegało, że ciepła wiosna na te kilka dni wolnych od pracy diametralnie zmieni swoje oblicze i będzie chłodna. Wizjoner przewidział jednak, że trzeciego dnia maja wszystko powinno wrócić do porządku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Od końcówki lutego mamy przedwiośnie. Ja w lutym widziałem już klucze ptaków, które podróżowały tu, nad moim miastem, czyli to się wszystko przyśpieszyło. Majówka w 2019 roku kojarzy mi się zimna. W moim odczuciu pierwsze dni maja nas nie rozpieszczą. Uważam, że pierwszego maja będzie chłodno, drugiego tak sobie, zaś trzeci może to trochę nadrobi - powiedział dla SE.pl słynny jasnowidz Krzysztof Jackowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje John Singleton. Słynny reżyser „Chłopaków z sąsiedztwa”
  2. Aleksandra Kwaśniewska zniknęła z mediów! W ten sposób nie uciszy plotek o CIĄŻY
  3. Małgorzata Rozenek w stroju sprośnej uczennicy. Zdjęcie wbije was w fotele
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka wydała wstrząsające oświadczenie. Nie możemy uwierzyć
  5. Synowa Katarzyny Dowbor pokazała swoją drugą twarz. Nikt nie znał jej od tej strony
  6. Cejrowski został wyrzucony z TVP. Podróżnik brutalnie szczerze o kulisach utraty pracy

Źródło: Planeta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News