prognoza pogody
fot.youtube.com/Aga Katarzyna
Mateusz Wysokiński - 29 Listopada 2018

Dzisiejsza noc będzie straszna. Żaden Polak nie ucieknie

Prognoza pogody na nadchodzący wieczór będzie iście przerażająca. Minusowe temperatury, jak też nagłe zmiany mogą odcisnąć się na bezpieczeństwie kierowców oraz przechodniów. Wychodzenie na dwór w dzisiejszą noc będzie bardzo ryzykowne.

Prognoza pogody przez ostatnie tygodnie uwielbia zaskakiwać. Początek listopada zapowiadał, że nadchodzący miesiąc będzie ciepły, a zima nadejdzie bardzo późno. Jak się jednak okazało, chłód i miejscowe opady śniegu przyszły szybciej, niż mogłoby się wydawać. Dzisiejszej nocy (29.11.2018) ma być tak zimno, jak jeszcze w tym roku nie było.

Prognoza pogody na 29.11.2018. Lodowate noce w całej Polsce

Termometry w całym kraju dzisiaj zamarzną. Wszystko przez wielki niż atmosferyczny, który spływa do Polski z północnej Europy. Meteorolodzy apelują kierowców o uwagę, gdyż część dróg może zostać pokryta lodem. Najzimniej będzie w górskich regionach kraju. W Poroninie kreski urządzeń pomiarowych będą pokazywać od -15 do nawet -20 stopni Celsjusza. Tak dramatyczne warunki utrzymają się do dnia kolejnego. Meteorolodzy są w zgodzie, że ich poprzednie przepowiednie dotyczące długiej i ciężkiej zimy okazują się jednak błędne. Pomimo tego, że nadchodzące noce będą bardzo chłodne, następny tydzień ma być zupełnie inny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Znani ludzie, którzy opuścili nas w 2018 rokuZnani ludzie, którzy opuścili nas w 2018 rokuCzytaj dalej

Ocieplenie w grudniu?

Jak się okazuje, opady śniegu, których mogliśmy gdzieniegdzie doświadczać, są tylko i wyłącznie epizodyczne. Nagłe ocieplenie ma nadejść w pierwszym tygodniu grudnia i według niektórych ekspertów utrzymać się aż do świąt Bożego Narodzenia.Następnych kilka dni naznaczone będzie słonecznymi przejaśnieniami na północy i południu kraju. Termometry zaczną pokazywać od 10 do nawet 15 stopni Celsjusza. Temperatura znów zacznie przypominać tą, której świadkami byliśmy na początku listopada. Jedynym obszarem, w którym będzie zimniej, są oczywiście górskie obszary polski. Eksperci zapowiadają, że potężna zima, jaką zapowiadali, nadal ma dużą szansę zagościć w naszym kraju, ale dopiero w styczniu. Podobnego zdania jest Krzysztof Jackowski. Jasnowidz przepowiadał ostatnio, że początek 2019 roku będzie wyjątkowo chłodny, a także może dojść do zimy na niespotykaną ostatnio skalę. Czy przepowiednie mężczyzny, jak też meteorologów sprawdzą się? Czas pokaże.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Jak Oliwia Bieniuk ubierze się na sylwestra? Będzie wyglądać WSPANIALE!
  3. Celebryci grożą największej i najsłynniejszej gwieździe w historii TVN. Awantura na cały kraj!
  4. Zszokowała występem w TVN. Wielka tragedia, ukochany zginął na jej oczach
  5. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  6. Ile zarabia Ewa Farna? Zarobki gwiazdy to kosmos
Tajner i WiśniewskiŻona Wiśniewskiego wyjawiła prawdę o ich związku. Tego się nie spodziewaliśmy!Czytaj dalej
   
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News