Prognoza pogody na najbliższe dni zapowiada się naprawdę korzystnie. Biorąc pod uwagę zbliżające się „święto zakochanych”, ta informacja może cieszyć podwójnie. Czego możemy spodziewać się w Walentynki?

Prognoza pogody na najbliższe dni, może naprawdę ucieszyć miłośników spędzania czasu w plenerze i spacerów. W porównaniu do ostatnich tygodni, gdzie na przemian mieliśmy mróz, słońce, śnieg i odwilż, teraz sytuacja zapowiada się naprawdę znakomicie.

Synoptycy oświadczają, że tegoroczne Walentynki będzie można spędzić na dworze. Ich zdaniem 14 lutego będzie pogodny, zwłaszcza na północy i zachodzie kraju. Temperatura będzie dodatnia, słupek rtęci będzie utrzymywał się pomiędzy 3 a 8 stopniami Celsjusza.

Najwyższa temperatura będzie odnotowana na Pomorzu Zachodnim. W całym kraju mogą pojawić się opady, zwłaszcza rano i dotkną one w głównej mierze południowej części Polski. Oznacza to, że romantyczne spacery owszem, będą możliwe, jednak na wszelki wypadek warto zabrać ze sobą parasol.

Przymrozków nie powinno być nawet w nocy, jednak w okolicy Suwałk może pojawić się mgła. Słońce będzie świeciło bardziej intensywnie nad morzem oraz w województwie podlaskim i mazowieckim.

Prognoza pogody – kolejne dni

Jako że w tym tygodniu Walentynki wypadają w czwartek, przez co wiele par nie będzie miało zbyt wiele czasu na wspólne świętowanie, warto pomyśleć nad przełożeniem ich nieco.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Elżbieta Jaworowicz nie wytrzymała! Bulwersujące sprawy poruszyły wszystkich


Pogoda umiarkowana utrzymać się ma do piątku wieczorem, wtedy też prawdopodobnie pojawiać się będą zachmurzenia i deszcz. Jednak od soboty czeka nas prawdziwe wiosenne preludium, które z całą pewnością ucieszy wszystkie pary, które zdecydują się przełożyć o dwa dni własne Walentynki.

W całym kraju, jakby w ramach wynagrodzenia za dotykające nas opady, będzie świeciło słońce, a temperatura w niektórych miejscach sięgnie nawet 12 stopni! Najcieplej będzie na Dolnym Śląsku, z kolei najmniejsza temperatura będzie odnotowana – jak zwykle – na Suwalszczyźnie. Kolejną istotną informacją jest to, że wiatr będzie wiał rzadko i umiarkowanie.

Pogoda w Walentynki będzie stosunkowo ładna, jeśli nie liczyć mogących wystąpić silnych opadów. Jednak na spędzenie czasu z druga połówką będzie w sam raz, jeśli planuje się robić to pod dachem. Z kolei dla miłośników świeżego powietrza najlepiej będzie zaczekać do soboty, która stworzy znacznie więcej możliwości. Z drugiej jednak strony Walentynki można obchodzić przecież dwa razy. Najbliższy weekend zapowiada się naprawdę znakomicie.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Dom wygląda jak z bajki i jest w pięknym otoczeniu
  2. Barbara Kurdej-Szatan pójdzie na randkę, za którą tajemniczy mężczyzna zapłacił 42 tys.
  3. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids! Druga Roksana Węgiel?
  4. Ile zarabia kasjer w Lidlu? Sieć dała właśnie duże podwyżki
  5. Legendarne słowa zmarłej gwiazdy Świata według Kiepskich. „Jak zostałem wieśniakiem”
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

Nowotwór nie ma szans w starciu z konkretnymi produktami. Podpowiadamy, co trzeba jeść

Źródło: TVN24