prognoza pogody
youtube.com/FILMYFLASH
Mateusz Wysokiński - 1 Maja 2019

Jest nowa pogoda na majówkę. Najgorsze możliwe informacje

Prognoza pogody na majówkę pogrąży wielu Polaków. Wyjazd na odpoczynek w kraju może być całkowicie niemożliwy przez gwałtownie pogarszającą się pogodę, która podczas tych kilku dni wolnych przypomni o sobie w swojej chłodnej, jesiennej formie. Tak złych prognoz Polacy nie widzieli od dawna.

Prognoza pogody na majówkę była tematem, który przez wiele tygodni przewijała się w krajowych mediach. Meteorolodzy przez długi czas zastanawiali się, jak będzie wyglądał początek maja i czy Polacy będą mogli skorzystać ze słońca i sprzyjających warunków atmosferycznych w te szczególne, wolne dni. Niestety teraz okazuje się, że to sceptycy mówiący o ponurej i niezwykle nieprzyjemnej aurze mieli rację. Nadchodzące trzy dni bardziej przypominać będą jesień, niż środek wiosny.

Prognoza pogody na majówkę nie napawa optymizmem

O ile jeszcze tydzień temu można było mówić o wielkim słońcu i poprawie warunków, o tyle teraz sytuacja pogodowa się stanowczo zawahała. W niektórych rejonach Polski mieszkańcy, zamiast rozkoszować się słonecznymi promieniami, doświadczą deszczu, wiatru i jesiennej aury, która stanowczo przeszkadzać będzie w trakcie odpoczynku. Synoptycy potwierdzają - to, co zobaczymy za oknem w niczym nie będzie zachęcać nas do korzystania z pogody.

Żona Sławomira dodała bardzo odważne zdjęcieŻona Sławomira opublikowała zdjęcie w samym bikini. Gdy usłyszycie ile ma lat, zdębiejecieCzytaj dalej

- Polska leży na skraju płytkiego ośrodka niskiego ciśnienia znad Ukrainy w polu obniżonego ciśnienia. Więcej chmur powinno pojawić się na wschodzie oraz w całym pasie Polski wschodniej. Tam nie są wykluczone przelotne opady deszczu oraz burze, podczas których może spaść grad o średnicy do 2 cm – ostrzega ekspert Jarosław Turała w rozmowie z Wirtualną Polską.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał SzpakNie uwierzycie, jak mieszka Michał Szpak. 9 zdjęcie zwaliło nas z nógCzytaj dalej

Przepowiednia Jackowskiego zaczyna się sprawdzać

Swoje przewidywania odnośnie nadchodzącej pogody miał również Krzysztof Jackowski, który otwarcie mówił o zawahaniu sytuacji pogodowej w Polsce. Podkreślał możliwość wystąpienia nieprzewidzianych komplikacji spowodowanych brzydką aurą, do których rzeczywiście ma dojść. Wiele wskazuje na to, że jasnowidz miał nosa co do swoich wizji, a to, co obserwujemy - według jego przewidywań, powinno zakończyć się 3 maja.

- Od końcówki lutego mamy przedwiośnie. Ja w lutym widziałem już klucze ptaków, które podróżowały tu, nad moim miastem, czyli to się wszystko przyśpieszyło. Majówka w 2019 roku kojarzy mi się zimna. W moim odczuciu pierwsze dni maja nas nie rozpieszczą. Uważam, że pierwszego maja będzie chłodno, drugiego tak sobie, zaś trzeci może to trochę nadrobi - powiedział dla SE.pl słynny jasnowidz Krzysztof Jackowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Nie żyje znany reżyser. Przyszedł do szpitala z bólem nogi, ale już z niego nie wyszedł. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi!
  3. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? Córka prezydenta ma już DOŚĆ. Posunęła się nawet do TEGO! Nie uwierzycie, co zrobiła
  4. To miał być największy moment w karierze Roksany Węgiel. Kuriozalna decyzja pozbawiła ją marzeń
  5. Magda Gessler zamieściła rozpalające zmysły zdjęcie córki w samej bieliźnie. "Jestem dumna"
  6. To już oficjalne! Rodzice dostaną nie tylko 500 plus. Dodatkowe kilkaset złotych na bardzo prostych warunkach
  7. Gwiazda TVN-u kupiła willę za 3,5 miliona złotych. Teraz oszczędza na wszystkim

świat według kiepskichNie żyje już 40 aktorów "Świata według Kiepskich". Niektórzy zmarli w wyjątkowo koszmarnych okolicznościachCzytaj dalej

źródło: o2.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News