Prognoza pogody na najbliższe dni, według meteorologów jest naprawdę zaskakująca. Nigdy wcześniej nie mogliśmy zanotować tak wysokiej temperatury w listopadzie. Okazuje się, że jest ciepło, a będzie… jeszcze cieplej!

Prognoza pogody na najbliższe dni jest zaskakująca. Okazuje się, że aura wyraźnie nas będzie rozpieszczać. Wszystko za sprawą napływu znad Sahary, który właśnie jest nad Polską. Bezchmurne niebo i wysokie temperatury sprawią, że listopad będzie w tym roku wyjątkowo ciepły. Meteorolodzy mają dla nas wspaniałe informacje.

Jaka prognoza pogody na listopad? Pogoda będzie nas rozpieszczać

W najcieplejszym momencie dnia będziemy mogli zanotować co najmniej 15 stopni Celsjusza, zaś noce będą nieco zimniejsze. Okazuje się, że województwa znajdujące się na południu, będą mogły zanotować ponad 20 stopni w ciągu dnia! Pogoda w listopadzie w tym roku przypomina tę z kwietnia!

Powoli nad Europę dociera niż z Atlantyku. Z tego powodu, Europa zostanie podzielona na wyraźne dwie strefy. Jedna – deszczowa, druga – sucha. My znajdziemy się w tej drugiej.

Zagrożenia w Europie

Okazuje się, że nadchodzący niż może spowodować fatalne w skutkach katastrofy na zachodzie. Wzmożone opady deszczu w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i we Francji z pewnością doprowadzą do powodzi. Podobno miejscowi politycy ogłosili mieszkańcom o nadchodzącej klęsce.

Na początku tego tygodnia zanotowano rekordowe temperatury w Albanii, Rumunii, Węgrzech. W tej pierwszej temperatura sięgała 32 stopni Celsjusza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Biedronka i Lidl wiedzą, jak cię zmylić! Sztuczki, przez które wydajesz zbyt wiele

Pogoda w Polsce na weekend

W sobotę, średnia temperatura w ciągu dnia osiągnie 14 stopni Celsjusza, w nocy spadnie do 8 stopni. W niedzielę, możemy liczyć na 13 stopnie, w nocy temperatura osiągnie 7 stopni. W ciągu dnia będziemy mogli liczyć na słoneczne niebo, co z pewnością wpłynie na decyzję o aktywnym spędzaniu czasu. Wolny poniedziałek również będzie sprzyjał spacerom – będzie słonecznie i bezwietrznie. W ciągu dnia temperatura osiągnie 13 stopni Celsjusza.

Według prognostyków ochłodzenie może przyjść w połowie listopada. Jednak wtedy będziemy mogli zanotować dramatyczne spadki na słupkach rtęci. To z pewnością wpłynie na samopoczucie Polaków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już za parę dni pogoda w Polsce zwariuje! Czegoś takiego jeszcze nie było
  2. Cała Polska wściekła na Tesco! Agresywny tłum ruszy roznieść sklep
  3. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  5. Kilkadziesiąt tysięcy Polaków w euforii. Państwo umorzy im kredyty

8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]

ŹRÓDŁOtwojapogoda.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl