prognoza pogody
TVN
Mateusz Nieścierowicz - 18 Kwietnia 2019

Katharina zmienia pogodę w Polsce na naszych oczach! Prognoza na święta powala

Prognoza pogody w te święta będzie dla Polaków wyjątkowo zaskakująca. Po usłyszeniu tych informacji niektórzy obywatele naszego kraju zmienili swoje plany na Wielkanoc.

Prognoza pogody w święta będzie dla Polaków bardzo sprzyjająca. Informacje, które oficjalnie podało IMGW, zaskoczyły mieszkańców naszego kraju, którzy na wieść o słonecznej aurze przez cały nadchodzący tydzień postanowili w pełni wykorzystać urlop, na który czekali od dawna. Niektórzy drastycznie zmienili swoje plany na ten czas.

Były mąż Kaczyńskiej szokująco o kobiecie oskarżającej BieniukaByły mąż Kaczyńskiej szokująco o kobiecie oskarżającej Bieniuka o gwałt. Marta może się zdziwićCzytaj dalej

Prognoza pogody zaskoczyła Polaków. Tak ciepło jeszcze nie było

Tej Wielkanocy Polacy doświadczą naprawdę wysokiej temperatury. Według oficjalnych źródeł meteorologicznych, pogoda od Wielkiego Czwartku aż do drugiego dnia świąt będzie naprawdę słoneczna, a termometry wskazywać będą od rana do późnego wieczora od 15 do nawet 20 stopni Celsjusza.

Najgoręcej ma być na Dolnym Śląsku, gdzie temperatura wskazywać ma średnio 19 stopni. Najniższa temperatura będzie w górach - 11 st.

Podczas świąt będziemy mogli razem z rodziną udać się na wspólny piknik na świeżym powietrzu. Choć będzie naprawdę ciepło, to jednak wieczorem nie powinniśmy zrezygnować z letnich kurtek lub bezrękawników. Wieczorami temperatura będzie niższa niż w południe i warto byłoby wziąć to pod uwagę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

koraWzruszające zdjęcia młodej Kory rozrywają serce. Będziecie wstrząśnięciCzytaj dalej

Podczas "śmigusa-dyngusa" śmiało możemy oblewać się wodą. Temperatura w całej Polsce tego dnia wahać się będzie średnio od 14 do 18 stopni, a więc mokre ubrania szybko schnąć będą w pełnym słońcu.

Tak wspaniałe wieści zawdzięczamy wyżowi Katharina, który to w ten właśnie sprzyjający dla nas sposób wpłynie na pogodę.

Pomimo tych wspaniałych wiadomości należy jednak uważać, bowiem wysokie, wiosenne temperatury sprzyjają namnażaniu się wirusów, które coraz chętniej atakują zatoki, a także gardła. Niektóre placówki medyczne, choć ciężko w to uwierzyć patrząc na tak wysoką temperaturę, przepełnione są chorymi, którzy zgłaszają się z pierwszymi oznakami przeziębienia. Warto więc po "lanym poniedziałku" nie paradować zbyt długo w mokrych ubraniach.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Były mąż Marty Kaczyńskiej stanął w obronie oskarżonego O GWAŁT Bieniuka: „Parciu instagramowych dziewczyn na szkło”
  2. Andrzej Duda, nutella i szalona podróż autostopem. Oto PRAWDZIWA twarz Agaty i Andrzeja Dudów! Ta historia zwali was z nóg
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  6. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

maryla rodowiczMaryla Rodowicz przeszła przez piekło. Tragiczne sekrety jej przeszłości wprawiają w osłupienieCzytaj dalej

Źródło: Planeta

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News