prognoza pogody
Pikio.pl
Joanna Szwalikowska - 30 Września 2020

Już się zaczęło. Ostrzeżenia I i II stopnia dla 4 województw, zagrożenie zdrowia i życia

Prognoza pogody. W środę wieczorem Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał pilne ostrzeżenia I i II stopnia przed intensywnymi opadami deszczu dla czterech województw. Sytuacja jest poważna. W regionach tych pojawi się zagrożenie zarówno dla naszego zdrowia, jak i życia.

Prognoza pogody. Pilnie wydane zostały alerty pogodowe I oraz II stopnia dla czerech województw. Mieszkańcy tych regionów powinni przygotować się na zagrożenie zarówno zdrowia, jak i życia. Sytuacja zrobi się naprawdę niebezpieczna. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej pilnie ostrzega.

TVN, Dorota Gardias jest w ciężkim stanieDorota Gardias w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala. Mamy oficjalny komunikat TVNCzytaj dalej

Prognoza pogody. Pilne ostrzeżenie IMGW dla czterech województw. Zagrożenie zdrowia i życia

W środę wieczorem Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego przed intensywnymi opadami deszczu dla województw: małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego. Ostrzeżenie drugiego stopnia obowiązuje z kolei w południowych powiatach województw: śląskiego, małopolskiego oraz podkarpackiego.

Alerty drugiego stopnia ostrzegające przed intensywnymi opadami deszczu obowiązuje w południowych powiatach woj. śląskiego, małopolskiego, a także południowo-zachodnich woj. podkarpackiego. Miejscami wysokość deszczu może osiągnąć nawet 90 mm. Ostrzeżenia pozostają obowiązujące do czwartkowego poranka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Ostrzeżenia pierwszego stopnia wydane zostały dla większości terytorium województw śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego, a także świętokrzyskiego. Przewidywana wysokość opadów to od 30 do 40 mm wysokości. W tych regionach ostrzeżenia będą obowiązywały do końca dnia.

Alert drugiego stopnia oznacza, że możemy spodziewać się groźnych zjawisk meteorologicznych, które mają szansę na spowodowanie bardzo dużych szkód lub szkód o rozmiarach katastrof. Istnieje wówczas również zagrożenie życia.

Dzisiaj grzeje:

1. Wielu Polaków go uwielbiało, przykre wiadomości obiegły Polskę. Nie żyje Stanisław

2. Koszmar z marca powraca. 5 października znowu wszystko się zacznie. Smutne doniesienia z zagranicy

3. Pogrążony w żałobie Michał Wiśniewski informuje o pogrzebie. Stracił kochaną osobę, ogromny dramat

Ostrzeżenie pierwszego stopnia z kolei oznacza, że warunki pogodowe, których możemy się spodziewać będą sprzyjały wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych. Mogą one powodować straty materialne, a także zagrożenie zdrowia i życia. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zaleca, by przestrzegać wszystkich zaleceń, które zostają wydane przez służby ratownicze w sytuacjach zagrożenia. Należy również dostosować swoje plany do warunków pogodowych oraz śledzić bieżące komunikaty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emerycie, wiemy, o ile może wzrosnąć twoje świadczenie. Najubożsi będą załamani
  2. Dramat kadrowicza. Był blisko transferu życia, ale wojna mu wszystko zabrała
  3. Groza w miejscu zamieszkania Krzysztofa Jackowskiego. Pilna ewakuacja, realne zagrożenie życia
  4. Już od jutra Polacy zapłacą więcej. Setki tysięcy osób jest nieświadomych szybkiej zmiany
  5. TVN alarmuje, wydano żółte ostrzeżenia. Niebezpieczna sytuacja dla wielu Polaków
  6. Zdecydowali karać nie tylko za kominki. Za grillowanie i koszenie trawy też grożą ogromne mandaty

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: RMF 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News