Wyjątkowo paskudna prognoza pogody dla większości kraju. Lepiej zostać w domu

Wyjątkowo paskudna prognoza pogody dla większości kraju. Lepiej zostać w domu Źródło: unsplash/Erik_Witsoe/

Prognoza pogody u wielu osób wywoła przerażenie. Czwartkowe przedpołudnie, choć chłodne, było całkiem słoneczne. Synoptycy zapowiadają jednak, że im bliżej wieczora, tym pogoda będzie gorsza.

Prognoza pogody na czwartkowe popołudnie i wieczór nie będzie dla Polaków zbyt pokrzepiająca. Dzień rozpoczął się nie najgorzej, jednak im bliżej jego końca, tym gorszych warunków pogodowych powinniśmy się spodziewać. W niektórych regionach kraju zrobi się naprawdę nieprzyjemnie, a niska temperatura, burze i ulewny deszcz wiele osób mogą przerazić. 

Prognoza pogody na czwartek. Czego jeszcze możemy się spodziewać?  

Wczorajszy dzień pokazał nam prawdziwe odzwierciedlenie jesiennej aury. Tymczasem już dziś rodacy znów ujrzeli słońce, które mimo że nie rozgrzewało swoimi promieniami, napawało optymizmem. W znacznej części kraju nie pojawił się nawet deszcz, który w ostatnim czasie nie dawał nam spokoju. Nie należy jednak zbyt szybko się cieszyć, bowiem jak zapowiadają synoptycy, jeszcze dziś pogoda ulegnie diametralnej zmianie, a wieczór będzie bardzo nieprzyjemny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mieszkańcy zdecydowanej większości kraju powinni spodziewać się temperatury nie wyższej niż 16 stopni, dużego zachmurzenia, nieprzyjemnego wiatru i deszczu. Według meteorologów, okresami spadnie od 5 do 5 litrów wody na metr kwadratowy. Na wschodzie oraz na północnym-wschodzie możliwe są bardzo gwałtowne burze i ulewy. 

Lepiej zostać w domach 

Jak możemy się dowiedzieć, porywisty wiatr, osiągający prędkość nawet 80 km/h oraz ulewny deszcz to nie wszystko, czego możemy spodziewać się dzisiejszym wieczorem. Synoptycy zapowiadają opady krupy śnieżnej.  

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie

2. W zaproszeniu weselnym napisali, że nie chcą prezentów tylko pieniądze. Ale kwota, jaką kazali każdemu włożyć do koperty powaliła wszystkich gości

Najchłodniej będzie na Suwalszczyźnie, bowiem w tamtejszych regionach temperatura będzie wynosiła zaledwie 12 stopni Celsjusza. W centrum kraju termometry odnotują o jedynie 3 stopnie więcej, natomiast na zachodzie polski wystąpi najcieplejsza względem całego kraju temperatura wynosząca 16 stopni. W wyniku pogarszających się z każdą godziną warunków pogodowych, najbezpieczniej jest pozostać w domach. Do kierowców apeluje się o zachowanie szczególnej ostrożności, bowiem deszcz może znacząco ograniczyć widoczność. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Koniec waloryzacji emerytur. Nowy, REWOLUCYJNY sposób naliczania   
  2. Polski artysta choruje na raka. Ukrył przed wszystkimi poważną operację przeszczepu
  3. Ciasto na pierogi wg przepisu Magdy Gessler to niebo w gębie. Już zawsze będziecie z niego korzystać
  4. Nie wiedziała, że tego dnia w przedszkolu zamontowali kamery. Wystarczyło 30 min nagrywania i pilnie wezwano policję
  5. W telefonie chłopaka przeczytała SMS i jej świat się zawalił. Nagle w amoku zrobiła coś strasznego

Źródło: tvn24 

Następny artykuł