Mamy potwierdzenie, zacznie się już dziś wieczorem. Wielu Polaków w niebezpieczeństwie, pilne ostrzeżenie
pikio.pl
Joanna Szwalikowska - 12 Października 2020

Mamy potwierdzenie, zacznie się już dziś wieczorem. Wielu Polaków w niebezpieczeństwie, pilne ostrzeżenie

Prognoza pogody zarówno dzisiaj, jak i jutro nie będzie łaskawa dla Polaków. Już dziś wieczorem w niektórych regionach zrobi się niebezpiecznie. Pojawiło się oficjalne ostrzeżenie opublikowane przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Gdzie sytuacja będzie wyglądała najgorzej?

Prognoza pogody na dzisiejszy wieczór oraz jutro zdecydowanie nie spodoba się wielu Polakom. W poniedziałek Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał pierwsze ostrzeżenia dla wielu regionów Polski. Wydane rano alerty obowiązują do tej pory. Niektórzy mieszkańcy otrzymali już również ostrzeżenia od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.

Epidemia, kiedy koniecEkspert zdradził, kiedy będzie szczyt zachorowań i koniec epidemii w Polsce. Nie ma żadnych wątpliwościCzytaj dalej

Prognoza pogody. Ostrzeżenia Rządowego Centrum Bezpieczeństwa dla wielu Polaków

W poniedziałek po południu Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed intensywnymi opadami deszczu w województwie podlaski. Nadal obowiązujące pozostają również alerty, które zostały wydane rano dla woj.: mazowieckiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, śląskiego oraz małopolskiego. Szczególnie niebezpiecznie zrobi się w południowe części kraju.

- Uwaga! Dziś (12.10) i jutro intensywne opady deszczu. Możliwe nagłe wezbrania rzek i potoków. Przygotuj się na podtopienia. Stosuj się do poleceń służb - takie ostrzeżenia dzisiaj otrzymali mieszkańcy Śląska oraz Małopolski od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystkich Świętych pilny apel były minister zdrowiaWażny apel b. ministra zdrowia. Chodzi o 1 i 2 listopada, wielu Polaków będzie wściekłychCzytaj dalej

To właśnie na południu kraju prognozuje się najsilniejsze opady. Alert drugiego stopnia obowiązuje na części Ziemi Świętokrzyskiej, Śląsku i w Małopolsce. Do środowego poranka duma opadów może tam wynieść nawet do 150 mm. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zaleca, byśmy przestrzegali wszystkich zaleceń, jakie wydawane są przez służby ratownicze w sytuacjach zagrożenia. Powinniśmy również dostosować swoje plany do warunków pogodowych.

W tych regionach intensywne opady deszczu mogą występować aż do wtorku. IMGW poinformowało również, że wysoko w górach możemy spodziewać się opadów śniegu. Mogą ona powodować w Tatrach przyrost pokrywy śnieżnej nawet o 15 centymetrów.

Dzisiaj grzeje:

1. Zauważyłeś u siebie podobne objawy? Oznaczają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć

2. Rzecznik MZ właśnie przekazał. Chodzi o zaostrzenie obostrzeń, Polacy się wściekną

3. Niewiarygodne doniesienia. Godziny dla seniorów są tylko pretekstem, media ujawniają całą prawdę

Mieszkańcy Śląska oraz Małopolski mogą spodziewać się podtopień, dlatego wszyscy powinni dostosować swoje plany do warunków pogodowych. Pamiętajmy, by nie ignorować zaleceń służb i śledzić bieżące komunikaty. W taki sposób najlepiej zadbamy o swoje zdrowie oraz życie i nie narazimy go na zbędne niebezpieczeństwo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gość TVP Info niespodziewanie przerwał prowadzącemu, widzowie osłupieli. Nagle opowiedział o tragicznej sprawie
  2. Wielka tragedia obiegła świat. Uwielbiana legenda przegrała z ciężką chorobą, wychowała całe miliony
  3. Lekarze nie mają już wątpliwości. Plotki się potwierdziły, doskonała informacja ws. koronawirusa
  4. Niestety, nie żyje kolejny pedagog zarażony koronawirusem. Nauczycielka miała tylko 45 lat
  5. Wicepremier wygadał się na żywo. Zdradził, kiedy zostaną wprowadzone kolejne obostrzenia, słuchacze zamarli
  6. Zawierają najwięcej witamin. 10 wzmacniających organizm produktów, jadasz je?

Ślub na wesołoMłoda para nagle odwróciła się od ołtarza i wtedy się zaczęło. Powalające sceny w kościele, mało kto się spodziewałCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News