Prognoza pogody na niedzielę wyborczą zaskakuje. To będzie wyjątkowy dzień

Prognoza pogody na niedzielę wyborczą zaskakuje. To będzie wyjątkowy dzień Źródło: Screen/ Ventusky.com

Prognoza pogody na kolejny dzień jest zaskakująca. Wygląda na to, że wybory upłyną w naprawdę przyjemnych warunkach atmosferycznych niemalże w całym kraju.

Prognoza pogody na niedzielę wyborczą przedstawia się naprawdę pokrzepiająco. Wszystko wskazuje na to, że jesienna aura tym razem oszczędzi Polaków i pozwoli im nieco odsapnąć od ulew i deszczów. Dla niektórych to może być niezwykle pozytywny akcent. 

Prognoza pogody na niedzielę wyborczą 

W ostatnim czasie prognoza pogody bezustannie nas czymś zaskakuje. Ulewne opady deszczu, a w górach nawet śniegu, mieszają się z promieniami słońca. Ciężko trafić w ubiór doskonały, który służył nam będzie idealnie przez cały dzień i liczne skoki temperatur. Już jutro jednak czeka nas przełom, na który wielu od dawna czeka - będzie naprawdę ciepło. 

Sobota dała rodakom przedsmak pogodnego weekendu. 20 stopni i pełne słońce to jedynie zwiastun niedzielnej, jeszcze pogodniejsze aury. Zgodnie z zapowiedziami synoptyków, zrobi się naprawdę ciepło i aż trudno będzie poznać, że mamy do czynienia z połową października. Niedziela upłynie pod znakiem iście wiosennej temperatury, która może wprowadzić rodaków w przyjemny nastrój. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Temperatura jak w majówkę 

Jak zapowiada IMGW, w niektórych częściach kraju, temperatura może wynosić nawet 25 stopni, co zaobserwują mieszkańcy południowo-zachodnich regionów Polski. W centrum termometry wskażą zaledwie o 3 stopnie mniej, a najchłodniej, ale wciąż przyjemnie będzie na północy, gdzie temperatura nie przekroczy 20 stopni. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie

2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

W całym kraju przewidywane są lekkie podmuchy wiatru i przede wszystkim, jasne niebo, na którym z pewnością nie zabraknie słońca. Trzeba przyznać, że zważając na ostatnią nieprzyjemną dość aurę, która nieźle dała Polakom w kość, chyba niewielu spodziewało się tak pogodnych dni rodem z majówki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla WYROLOWAŁ staruszka z płatnością. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Michał Szpak pokazał całemu światu swoją największą miłość. Rozczulający widok
  4. O wyglądzie jedynego takiego noworodka na świecie mówią już wszyscy. Dla wielu ten widok może być wstrząsem
  5. Dlaczego nasze babcie i dziadkowie stają się nie do zniesienia na starość? Odpowiedź rozdziera serce

Źródło: rmf fm 

Następny artykuł