Prognoza pogody, sroga zima
unsplash/Nikoli Afina/
Weronika Wasiak - 6 Listopada 2019

Zaczęło się, mróz i niemalże metr śniegu! Eksperci biją na alarm, to dopiero początek srogiej zimy w Europie

Prognoza pogody na najbliższy czas raczej nie należy do zbyt pokrzepiających, a Polacy mogą nie być zadowoleni, słysząc takie zapowiedzi synoptyków. Media donoszą, ze mróz i śnieg już dotarły do Europy, a to dopiero początek.

Prognoza pogody na najbliższy czas zdradza, że tegoroczna zima da mieszkańcom Europy nieźle w kość, a wielu z nich już mogło zaobserwować pierwszy tego zwiastun. Niespodziewanie zrobiło się dość nieprzyjemnie, a jak zdradzają eksperci, będzie jeszcze gorzej. Niepokojące informacje dotyczą również Polski.

Mróz i prawie metr śniegu

Media coraz częściej donoszą o anomaliach pogodowych znad francuskich Alp. To właśnie tam już pierwszy weekend listopada przyniósł mieszkańcom uporczywy mróz i śnieg, choć jeszcze dzień wcześniej cieszyli się piękną, złotą jesienią. W okolicach spadło nawet 80 centymetrów białego puchu i nic nie wskazuje na to, by siła opadów miała osłabnąć.

Katarzyna Dowbor jest załamanaBolesna prawda nt. wszystkich rozwodów Katarzyny Dowbor. Fani zamarli, gdy poznali jeden z powodówCzytaj dalej

Zrobiło się zimno i nieprzyjemnie, a to dopiero początek. Jedynymi zadowolonymi wydają się być właściciele ośrodków wypoczynkowych, dla których wcześnie rozpoczęty sezon zimowy, a co za tym idzie - narciarski, oznacza większe zyski. Wciąż jednak pozostaje szerokie grono tych, którzy nieszczególnie cieszą się z minusowych temperatur i ulic pełnych zalegającego śniegu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata TyszkiewiczKim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nógCzytaj dalej

To dopiero początek. Prognoza pogody na najbliższe miesiące

Ci, którym kilka stopni poniżej zera czy niespełna metr śniegu już zaczęły doskwierać, powinni mieć się na baczności, gdyż zdaniem meteorologów, tegoroczna zima w całej Europie może zostać okrzyknięta zimą "trzydziestolecia". Zgodnie z zapowiedziami, już u schyłku grudnia temperatura drastycznie spadnie, nawet do -20 stopni.

Dzisiaj grzeje:

1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Prognozy dotyczą również Polski, dlatego rodacy już powinni rozpocząć przygotowania, ponieważ przedsmak srogiej zimy odczują jeszcze w listopadzie. Silne opady śniegu i mrozy mają ponoć utrzymywać się aż do końca lutego i niewiele wskazuje na to, by coś miało się zmienić w tej prognozie. Meteorolodzy są pewni, że tę zimę wszyscy zapamiętają na długie lata.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Wręczyła recepcjonistce tajemniczy liścik. Gdy kobieta go przeczytała błyskawicznie zadzwoniła na policję
  3. Doniesienia są druzgocące. Nie żyje polski dziennikarz
  4. 3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

KoraKora, księżna Diana, Jan Paweł II i 17 innych sław. Oto ich ostatnie słowa przed śmierciąCzytaj dalej

Źródło: radio zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News