W tym roku nadejdzie jesień, jakiej się nie spodziewaliście. Dla wielu będzie to ogromne zaskoczenie

W tym roku nadejdzie jesień, jakiej się nie spodziewaliście. Dla wielu będzie to ogromne zaskoczenie Źródło: Wikipedia - Jojo

Prognoza pogody na najbliższe tygodnie wygląda dość niespodziewanie. Okazuje się, że niebawem nadejdzie jesień, jakiej nikt się nie spodziewał. Wiele osób może czuć spore zaskoczenie.

Prognoza pogody dotycząca najbliższych kilkunastu dni bardzo interesuje Polaków. Wielu z nich wciąż nie porzuciło wakacyjnych planów, tysiące ludzi decydują się na wrześniowe wypady nad morze lub w góry licząc na to, że uda im się jeszcze skorzystać z dobrej pogody. Zanosi się na to, że w tym roku spotka ich spore zaskoczenie, które może wpłynąć na ich najbliższe plany.

Wszystko przez przewidywania synoptyków, które wydaję się być bardzo interesujące. Wiele wskazuje na to, że jesień będzie w tym roku inna, niż w ostatnich latach. Niektórzy przyznają, że nie mieli pojęcia, że w tym roku możemy spotkać się z pogodą tak drastycznie odbiegającą od tej, do której od kilku lat przyzwyczajał nas wrzesień.

Prognoza pogody napawa optymizmem

Polacy nie kryją, że lubią, gdy jesienią jest ciepło. Statystyki jasno stwierdzają, że większość z nas wolałaby cieszyć się ciepłem w trakcie jesieni, jednak nie zawsze tak się zdarza. Najczęściej przychodzi nam mierzyć się z chłodnym powietrzem, a nawet przymrozkami. Tak było w ostatnich latach, gdy zima przychodziła do nas dość wcześnie.

W tym roku się to jednak zmieni. Jak się dowiadujemy, wrzesień ma być dość ciepłym miesiącem, a temperatura utrzymywać się może w granicach 20 stopni Celsjusza. Umiarkowanie ciepło ma być aż do listopada, po którym nadejść ma gwałtowne ochłodzenie.

Prognoza pogody interesuje Polaków

Wiele osób z pewnością ucieszy się z takich prognoz, które zapowiadają, że wiele osób będzie mogło przedłużyć sobie wakacje i nie będzie trzeba w tym celu uciekać do ciepłych krajów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pod koniec września możemy spodziewać się nawet znacznej zwyżki temperatury, która może sięgnąć nawet 27 stopni Celsjusza. To będzie jednak ostatni "letni" okres, bo potem temperatura będzie stopniowo spadać aż do listopada, gdy nastąpić ma gwałtowne ochłodzenie. Mimo wszystko prognoza pogody na wrzesień jest bardzo optymistyczna.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News