Pogoda na Wszystkich Świętych i Zaduszki. Jest dobra i zła wiadomość dla Polaków

Pogoda na Wszystkich Świętych i Zaduszki. Jest dobra i zła wiadomość dla Polaków Źródło: ventusky.com

Prognoza pogody na najbliższy weekend świąteczny zaskakuje. Są dobre i złe wiadomości z nią związane. Z pewnością nie wszyscy będą mieli powody do radości.

Prognoza pogody na Święto Zmarłych i Zaduszki miała nie przynosić większych niespodzianek, jednak prawda okazała się nieco inna. W ostatnich przewidywaniach meteorolodzy zapowiadali nawet opady śniegu, ale teraz za oknem próżno szukać białych płatków. Pojawiły się za to promienie słońca, lecz niestety nie można cieszyć się przedwcześnie. 

Prognoza pogody na Wszystkich Świętych i Zaduszki

Temperatura w kraju będzie wynosiła od 7 stopni do 12. Najchłodniej będzie na Suwalszczyźnie, a najwyższych temperatur można się spodziewać w okolicach Dolnego Śląska. Wiatr, który będzie towarzyszył Polakom podczas spacerów na cmentarzach, nie będzie specjalnie porywczy, ani nie osiągnie niebezpiecznych prędkości. Prognoza pogody na ten dzień była dobrą wiadomością, niestety dalej jest już gorzej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzień Zaduszny będzie wyglądał już zupełnie inaczej i wielu osobom może się to nie spodobać. Znikną ogrzewające twarze promienie słoneczne, będzie pochmurno i mogą pojawić się miejscowe opady deszczu. Temperatura powietrza będzie wynosiła od 8 do 14 stopni, ale nie będzie tak odczuwalna ze względu na mocniejsze porywy wiatru. To właśnie one są złą wiadomością - z pewnością będą bardzo przykrą okolicznością dla wszystkich osób odwiedzających cmentarze czy chcących wybrać się na spacer z rodziną.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie Dudzie
2. Kiedy strażacy odkopali 9-letnią dziewczynkę, już nie żyła. Ale to, co znaleźli pod jej ciałem, ścisnęło ich za gardło

W sobotę w najcieplejszej porze dnia termometry wskażą nawet 17 stopni, lecz mimo to będzie bardzo chłodno, a temperatura odczuwalna w wielu miejscach będzie zdecydowanie niższa. Prognoza na następne tygodnie również niestety nie napawa już takim optymizmem. Najwyższy czas pogodzić się z pełnią jesieni oraz zbliżającą się wielkimi krokami zimą.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masowo wycofują popularny bulion ze sprzedaży. Kawałki SZKŁA wykryte w daniu
  2. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
  3. Kamila poczuła ból w lewej nodze. Gdyby nie szybka reakcja, już by nie żyła
  4. Podczas programu na żywo poznała okrutną prawdę, która zmieniła jej życie. Cudem uniknęła śmierci
  5. Jedna wiadomość wywróciła jego życie do góry nogami. 23-latek został tatą, a kilka dni później dziadkiem

źródło: wprost

Następny artykuł