Mamy potwierdzenie. Fatalne wiadomości dla wielu Polaków, nikt nie mógł się spodziewać

Mamy potwierdzenie. Fatalne wiadomości dla wielu Polaków, nikt nie mógł się spodziewać Źródło: Pixabay phtorxp

Prognoza pogody na najbliższe dni niejednego zaskoczy. Specjaliści przekazali fatalne wiadomości dla mieszkańców kraju, szczególnie smutni będą ci, którzy zaplanowali swój urlop na wrzesień.

Prognoza pogody dla Polski nie jest optymistyczna, wielu mieszkańców kraju będzie zaskoczonych informacjami, które przekazali specjaliści. Wiadomości są fatalne, szczególnie dla osób, które zaplanowały sobie tegoroczny urlopowy wypoczynek na wrzesień.

Prognoza pogody dla Polski na najbliższe dni

Pogoda w tym roku była niezwykle łaskawa, a lato w Polsce należało do szczególnie upalnych. Dzięki słonecznej aurze, wiele osób chętnie korzystało z urlopów i pomimo rozwijającej się w kraju pandemii koronawirusa, tłumnie ruszało na wypoczynek m.in. w polskie góry oraz nad Bałtyk. Niestety, specjaliści potwierdzili, że koniec lata jest już bliski.

Wraz z 1 września Polacy pożegnali letnią aurę i upały, do których przyzwyczaili się w ostatnich tygodniach. Prognozy pogody na najbliższe dni są fatalne, szczególnie dla mieszkańców północy kraju oraz turystów, którzy na wrzesień zaplanowali sobie wypoczynek nad polskim morzem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polacy muszą pożegnać się z letnią aurą, jesień nadchodzi wielkimi krokami

Choć do kalendarzowej jesieni zostały jeszcze trzy tygodnie, to pogoda w tym roku zdecydowanie pospieszyła się z ochłodzeniem. W najbliższych dniach nad polskim morzem termometry wskazywać będą około 18 stopni Celsjusza, a w godzinach wieczornych i nocnych temperatura będzie spadać nawet w okolice 10 stopni Celsjusza.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, ale Polacy dowiedzą się z opóźnieniem. Zadecydowano z dnia na dzień

2. Największy dobowy bilans zmarłych od czerwca. MZ podało najnowszy raport

3. Właśnie poinformowano przed chwilą. Nie żyje aż 20 osób

Ponadto nad polskim wybrzeżem na dobre zadomowią się ciemne chmury i opady deszczu. Turyści, którzy wybierają się nad Bałtyk w pierwszej połowie września powinni zabrać ze sobą ciepłe swetry, parasole oraz przeciwdeszczowe kurtki. Choć specjaliści zapowiadają, że od przyszłego tygodnia sytuacja pogodowa na północy kraju ma być nieco lepsza, jednak temperatura raczej nie będzie wzrastać. Na powrót ciepłych dni trzeba będzie prawdopodobnie poczekać aż do następnej wiosny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje wielki Polak. Nagle trafił do szpitala, niestety nie udało się go uratować
  2. Była ikoną TVP, wiodła życie jak w bajce. Najnowsze doniesienia są bardziej niż przykre
  3. Decyzja została podjęta, nie ma już odwrotu. Minister podpisał dokument, wielka zmiana już od dziś
  4. Michał Wiśniewski wyniszczany przez ciężką chorobę. Walczy już tylko dla rodziny
  5. Kotlet schabowy wychodzi zbyt twardy? Jeden prosty trik sprawi, że stanie się miękki i soczysty

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News