Podczas spotkania w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim profesor Bogdan Chazan podzielił się dosyć zaskakującym twierdzeniem. Jak przekonywał, kobiety o lewicowych poglądach mają częściej problemy z zajściem w ciążę. 

Znany z bardzo konserwatywnego podejścia do spraw ciąży i aborcji prof. Bogdan Chazan podczas sympozjum „Profilaktyka, rozpoznanie przyczyn i leczenie niepłodności”, które odbyło się w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim, podzielił się ze słuchaczami dosyć zaskakującymi wnioskami jakie uzyskał podczas swojej wieloletniej pracy.

Jak przekonuje, kobiety które posiadają lewicowe poglądy, mają częściej problemy z zajściem w ciążę. A wszystko to konsekwencje diety jaką ma stosować płeć żeńska o tych poglądach i katowanie swojego ciała w celu uzyskania szczupłej sylwetki.

Podczas spotkania miał miejsce również incydent. Podczas wystąpienia prof. Chazana na środek sali wtargnęła kobieta, która zaczęła krzyczeć, że kobiety w Polsce potrzebują opieki medycznej a nie watykańskiej. Towarzyszyły jej dwie inne kobiety, które trzymały w rękach czarny transparent symbolizujący ostatnio odbywające się „czarne protesty”.

Chciałyśmy w ten sposób zaprotestować przeciwko zapraszaniu i promowaniu osoby, która jawnie łamie polskie prawo oraz prawa człowieka ograniczając kobietom dostęp do opieki zdrowotnej. Sprzeciwiamy się także promowaniu bardzo ideologicznych wydarzeń, na które wydawane są publiczne pieniądze – informowały w rozmowie z mediami protestujące kobiety.

https://www.youtube.com/watch?v=ea5q4lC31E8

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

bh

...

Zobacz również