Proboszcz z Plebanii uderza w PiS! Ma już dość

Proboszcz z Plebanii uderza w PiS! Ma już dość Źródło: fot. Youtube

Włodzimierz Matuszak jest znany wszystkim Polakom jako niezapomniany proboszcz z serialu Plebania. Teraz aktor bezlitośnie uderza w Prawo i Sprawiedliwość. Najwyraźniej ma już serdecznie dość tego, co robią.

Włodzimierz Matuszak był kiedyś na szczycie popularności. Jako proboszcz z serialu Plebania podbił serca widzów. I choć mogłoby się wydawać, że charakter serialu, w którym grał, skłonić go powinien do chwalenia poczynań PiS'u, to nic bardziej mylnego. Matuszak odniósł się do modlitwy i jej celebracji, w takich miejscach jak np. przed pomnikami, a także skomentował niedawną wizytę premiera Mateusza Morawieckiego w Gdańsku.

Proboszcz z serialu Plebania uderza w PiS

Cała polityka PiS-u pełna jest tego gestów w rodzaju składania kwiatów i modlitw przed pomnikami. Przykład wieloletniej walki o postawienie pomnika smoleńskiego pokazuje to dobitnie. - Prawdziwie wierzący nie modlą się do pomników, tablic ku czci, obrazków i figurek bo to bałwochwalstwo."Wierzący na pokaz" tak - napisał na swoim Facebooku były proboszcz z Plebanii, czym bardzo mocno uderzył w całą partię rządzącą, sugerując, że uprawia ona bałwochwalstwo. Najwidoczniej jego poglądy i poglądy partii Jarosława Kaczyńskiego są od siebie bardzo odległe. Chociaż Włodzimierz Matuszak zniknął nieco ze srebrnego ekranu, to jak widać - nie zamierza odpuszczać politycznych komentarzy. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Chwile grozy w Sejmie! ,,Zamurujcie i zastrzelcie te osoby niepełnosprawne!”
  2. Dwa lata temu Jackowski przewidział WSZYSTKIE działania PiS! Następny krok budzi grozę wśród opozycji
  3. PiS ukrywa prawdę ws. choroby Kaczyńskiego?! Szokujące doniesienia
  4. No to mamy już pewność. Brudziński się wygadał ws. emerytury Kaczyńskiego
  5. Komenda ujawnił listę WINNYCH jego gehenny. Mocne oskarżenia
Źródło: polityczek.pl
Następny artykuł