Śledzili ją pod nocnym klubem i próbowali zgwałcić. Nie wiedzieli, że zna karate
Wiadomości Pikio - 24 Kwietnia 2018

Śledzili ją pod nocnym klubem i próbowali zgwałcić. Nie wiedzieli, że zna karate

Chociaż może się to wydawać nieprawdopodobne, ta historia wydarzyła się naprawdę. Młoda kobieta uniknęła gwałtu, ponieważ sama obroniła się przed oprawcami. Mężczyźni nie spodziewali się bowiem, że... zna karate.

W szkockim mieście Forfar doszło do naprawdę zadziwiających zdarzeń. Przeczytać możemy dziś o nich w największych światowych mediach i jest to bez wątpienia uzasadnione.

Znajomość karate uratowała młodą kobietę

Dwóch imigrantów z Bliskiego Wschodu, Mohammad I. oraz Shehab S., znaleźli w klubie młodą dziewczynę, za którą następnie wyszli z lokalu. Podeszli do niej i zaproponowali, że odprowadzą do domu. Następnie jeden z nich brutalnie ją popchnął. Jak się jednak okazało, kobieta dobrze znała karate, dzięki czemu obroniła się przed oprawcami. Zadała im kilka profesjonalnych ciosów, po czym uciekła i zawiadomiła o zdarzeniu policję.

Szczegóły napaści na Szkotkę

Mężczyźni zostali już zatrzymani i wkrótce odpowiedzą za swoje czyny. Ofiara zeznała przed sądem, że od chwili napaści niezmiennie boi się o swoje bezpieczeństwo. Jak podkreślają eksperci, zaskakująca historia młodej Szkotki może być przykładem na to, że każdy powinien przejść chociaż podstawowy kurs samoobrony i potrafić się obronić w sytuacji potencjalnego zagrożenia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Maryla Rodowicz skomentowała Taconafide. Młodzież nie dowierza
  2. Kurdej-Szatan zapadła na ciężką chorobę. Boi się o córkę
  3. Kasia Kowalska przerywa milczenie. Partner zgotował jej koszmar
ZAMIANA
tomaszkomendaNie tylko Komenda: Największe porażki polskich sądów [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
piesiewicz2Głośne seksafery w polskiej polityce [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News