Prezydent Andrzej Duda był dzisiaj gościem programu Bogdana Rymanowskiego „Kawa na ławę”. Już na samym początku rozmowy dziennikarz TVN24 wystrzelił z grubej rury zadając głowie państwa nietypowe pytanie. 

Prezydent Andrzej Duda stosunkowo rzadko udziela wywiadów mediom, tym bardziej jeśli chodzi o media jawnie sprzyjające opozycji z Komitetem Obrony Demokracji na czele. Dzisiaj jednak stało się inaczej i głowa państwa była gościem Bogdana Rymanowskiego w programie „Kawa na ławę”.

Dziennikarz TVN24 najwyraźniej postanowił na samym początku pozbawić prezydenta pewności siebie zadając mu dosyć dziwne i zaskakujące pytanie.

 – Czy nadal pali Pan papierosy? – spytał nieoczekiwanie na samym początku rozmowy Rymanowski.

 – Co to za pytanie?! – odpowiedział lekko zmieszany prezydent Duda.

Głowa państwa przyznała jednak, że wciąż pali nałogowo papierosy i wypala jedną paczkę dziennie.

To oświadczenie natychmiast wywołało falę komentarzy. Część komentujących stwierdza, że mimo iż jest to prywatna sprawa prezydenta, to jego zdrowie jako głowy państwa już jest sprawą publiczną, więc powinien wyjątkowo o nie dbać i natychmiast rzucić szkodliwy nałóg. Z kolei druga część komentujących uważa, że pytanie Rymanowskiego było żenujące, a palenie to sprawa prezydenta, bo przecież nie odpala papierosów na uroczystościach państowych.

FORUM DYSKUSYJNE PIKIO.PL 

bh

...

Zobacz również

Zobacz również